Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

7:3 na Olimpicu. Bas bizarna utakmica. Da sam Inzaghi, pizdio bih na odbranu koja je primila 3 gola sa igracem vise. Ako se Roma ne dozove veceras, mogao bi Lazio i do 3.mjesta do kraja prvenstva.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Inter osvojio valjda bod od pocetka aprila. 

 

Kao nagradu za taj ucinak, Pioli izgleda dobija klupu Fiorentine. 

Link to comment

A moguce, ali sta znam, previse mi je ovo blamiranja. Sumnjam da svjesno gube, ali da su izgubili motivaciju u nekom trenutku kad je bilo jasno da ce ostati bez CL, moguce. 

Link to comment

Lacijeve goleade bi mogle biti predmet nekog buduceg kalcopolija.

Zasto? Lazio je i protiv Rome, bez Immobilea, pokazao da je napadacki mnogo zajeban, a nije bas da je ta utakmica nastimana.

 

Tottijeva Zlatna kopacka iz 2007. je sumnjivija 100 puta, sve sa odbranom Cagliarija koja mu servira golove na tacni da bi pobijedio Van Nistelrooya. :fantom:

Link to comment

Pa i kolo pre rimskog derbija je bilo 5:2 6:2 kolko vec.

Inter je imao 7+ jedno 3-4 tekme u zadnjih mesec dana. Kod zabara nista ne iskljucujem.

 

 

Za to vreme Dzekson trpa ovu severnu buraniju :fantom:

Link to comment

Pa i kolo pre rimskog derbija je bilo 5:2 6:2 kolko vec.

Nabili su Palermo, 5 komada za poluvrijeme. Rekoh, jest svasta nesto sumnjivo u Italiji no ako necemo vjerovati u cestitost 1 Sicilijanaca, kuda ide ovaj svijet? :( :D

Link to comment

Milan jeste odron, ali ovo je vrhunsko poluvreme Rome, neki losiji golman od Donnarumme bi pod ovim rafalima primio barem 4 komada . Samo mi nije jasno kako je moguce da ovoliko osciliramo?

Link to comment

Tottijeva Zlatna kopacka iz 2007. je sumnjivija 100 puta, sve sa odbranom Cagliarija koja mu servira golove na tacni da bi pobijedio Van Nistelrooya. :fantom:

 

U, sad si mi reko opasno :fantom:

 

Bole Tottijeve trojke i kopacke :fantom:

Link to comment

U, sad si mi reko opasno :fantom:

 

Bole Tottijeve trojke i kopacke :fantom:

 

Naravno. Znaš da on ima negativan skor u rimskom derbiju? :fantom: P44W15D12L17

 

 

 

EDIT: zdrav banter na stranu, ovo što milanski klubovi igraju je stvarno kriminal. Roma profesionalno odrađuje rossonere, sreća za Milan da je Džeko njihov navijač inače bi im dao još koji.

Edited by ArleKino
Link to comment

Zasto? Lazio je i protiv Rome, bez Immobilea, pokazao da je napadacki mnogo zajeban, a nije bas da je ta utakmica nastimana.

 

Tottijeva Zlatna kopacka iz 2007. je sumnjivija 100 puta, sve sa odbranom Cagliarija koja mu servira golove na tacni da bi pobijedio Van Nistelrooya. :fantom:

 

Te sezone je i Alfonso Alves bio ispred RvN :fantom:

 

 

Lep gol El Saravija, brz odgovor na Milanov gol.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...