Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Meni deluje da Spaleti u poslednje vreme nije glavom u Romi, pa odatle i onakvi padovi. Nego da vidimo sta se zbivalo na danasnjem treningu... Inace slazem se da pod hitno treba 2-3 visoka igraca da prave drustvo usamljenom Kulibaliju kod prekida.

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Pustilo nas :fantom:

 

Drugovi, mozete mirno da spavate, zlo je u tehnickom nokautu na koji dan.

Ih, kada bi zighajl strana Rima i ovaj midlov mali uspeli da im se opogane u caj i u mleko... Stavio bih Klosea na avatar na mesec dana.

Link to comment

Milan se bogme angazovao na marketu, navodno su vec dogovoreni Ricardo Rodrigez, Kessie iz Atalante i neki Mussachio iz Viljareala. I navodno jure Belotija koji je od malena navijac.

 

Naravno, sto neko rece gore, dok ih ne vidim u dresu Milana kako se ljube sa Silviom, ne verujem.

Link to comment

pa ne pratim ja spance nista vise od nemaca ili italijana ali je mussachio dosta poznat. naravno po dobrom. ;D okej, najvise ga znam iz menagera.

 

trazio ga united letos ako se ne varam.

Link to comment

Milan se bogme angazovao na marketu, navodno su vec dogovoreni Ricardo Rodrigez, Kessie iz Atalante i neki Mussachio iz Viljareala. I navodno jure Belotija koji je od malena navijac.

Naravno, sto neko rece gore, dok ih ne vidim u dresu Milana kako se ljube sa Silviom, ne verujem.

Sto bi se ljubili sa Silviom? :D

 

Kessie je zajeban igrac, Rodriguez ponajbolji lijevi WB u Evropi, a Belotti ima hrpu pratilaca, ali i suludo veliku odstetnu klauzulu za igraca koji jos treba da se dokaze na najvecoj sceni. Iz Villarreala su stoperske karijere pravili Godin, Bailly i, eh, Gabriel. Musacchio ne bi smio biti los.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...