Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Neke vrlo cudne glasine se motaju oko Milana, zavrsili su izgleda i Moratu za velike novce. A onog klinca Kesija su izgleda dobili na dvogodisnju pozajmicu za 5milki, nakon koje bi mogli da ga otkupe od Atalante za jos 20milki. Deal of the century, vrlo pametan i strateski potez.

 

Ovo nije moj Milan.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Hoce li biti pun stadion Rome u nedelju, kakve su prognoze?

 

Karte su nestale u roku od nekoliko sati, gomila ljudi koje znam se krpilo da ode ali je bilo neizvodljivo.

 

Nego, Tottijeve objave na netu od danas su dvosmislene, cini mi se da je u dilemi da li da nastavi karijeru. Nista u sportu sto sam video do sada me ne bi tako razocaralo kao mogucnost da zaigra u nekom besmislenom klubu iz inata. For the love of god, nadam se da ce progutati ponos i da se nece posrati na legacy.

Link to comment

A sto da ne ode u Ameriku? Ako mu se jos igra fudbal, ako je to njegova strast i ako postoji neko ko bi ga placao za to, u cemu je problem? Covek je FUDBALER, a sigurno nece otici u Lacio. Kao Raul sto je otisao u Salke, il Xavi u Katar. Ljudi od toga zive i zaradjuju, a niko im ne moze oduzeti status legende za ono sto su uradili u svojim klubovima.

Edited by IndridCold
Link to comment

A sto da ne ode u Ameriku? Ako mu se jos igra fudbal, ako je to njegova strast i ako postoji neko ko bi ga placao za to, u cemu je problem? Covek je FUDBALER, a sigurno nece otici u Lacio. Kao Raul sto je otisao u Salke, il Xavi u Katar. Ljudi od toga zive i zaradjuju, a niko im ne moze oduzeti status legende za ono sto su uradili u svojim klubovima.

 

Raul i Xavi su barem osvojili gomilu trofeja sa svojim klubovima. Totti je sve to propustio zbog Rome, bilo bi krajnje besmisleno da sada prekrsi zakletvu i ode negde inata radi.

Link to comment

Raul i Xavi su barem osvojili gomilu trofeja sa svojim klubovima. Totti je sve to propustio zbog Rome, bilo bi krajnje besmisleno da sada prekrsi zakletvu i ode negde inata radi.

 

Mislim da covek od cetrdeset godina bolje zna sta je za njega besmisleno ili smisleno u zivotu od random likova na netu kao sto smo ti i ja.

Link to comment

Raul i Xavi su barem osvojili gomilu trofeja sa svojim klubovima. Totti je sve to propustio zbog Rome, bilo bi krajnje besmisleno da sada prekrsi zakletvu i ode negde inata radi.

 

Mislim da ako ode negde to nece biti iz inata niti zbog novca, siguran sam da ga ima toliko da ne zna sta ce s tim. Bice zato sto se coveku igra fudbal, ko Del Piero sto je zapalio u Australiju.

Link to comment

Novi raspored utakmica u periodu 2018-2021.

 

Promene u odnosu na sadasnje stanje:

- jedna utakmica subotom u 15:00

- jedna utakmica nedeljom u 18:00 (veliki uspeh sa prenosom i posetom Inter-Juventus iz septembra)

- sve vecernje utakmice ce biti pomerene 15 ranije, na 20:30

- novi termin od 19:00 za sve utakmice vanrednih kola, koje se igraju u toku nedelje

 

Schermata-2017-05-26-alle-14.12.22-640x4

Link to comment

Mislim da covek od cetrdeset godina bolje zna sta je za njega besmisleno ili smisleno u zivotu od random likova na netu kao sto smo ti i ja.

 

Mislim da ako ode negde to nece biti iz inata niti zbog novca, siguran sam da ga ima toliko da ne zna sta ce s tim. Bice zato sto se coveku igra fudbal, ko Del Piero sto je zapalio u Australiju.

 

Imam milion reci da kazem, a ne mogu srocim niti jednu kako treba. Svaki pokusaj da nesto napisem na ovu temu ide u totalnu patetiku, jbg, ovo definitivno nije nesto oko cega sam racionalan.

Svi koji ga mrze bi zeleli da ode negde drugde, pobegne od onoga sto je gradio cetvrt veka i izbije sebi najvredniju kartu iz ruku. Jer kod Tottija najvrednije sto je uradio nije svetsko prvenstvo 2006, scudetto ili zlatna lopta. Ne, najvrednije je nesto drugo, nesto sto se ne vidja svake ili svake prestupne godine. I tako treba i da ostane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...