Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

I da smo dobili i Atalantu i Lazio Juventus bi nas dobio u sred Rima. Ne zbog klete sudbine no sto su bolja ekipa.

 

Da je ova utakmica zavrsena na poluvremenu bilo bi odlicno. Verujem da su Dzeko i Perotti izasli predostroznosti radi, ali ta pravila ne vaze za Nainggolana. Ako je u pitanju neka povreda misica usrali smo motku do kraja sezone, pregazice nas Juventus na sredini bez njega.

 

Donnarumma ce ici u Rube kad tad, smem da se kladim. Bice veliki igrac od njega, vec sada je medju najboljima na svetu. Steta sto je Milan toliko zglajzao da ce morati da dopusti jos jedno takvo ponizenje.

Link to comment

LS bez Milana i Liverpula nije vise ista, a borba za drugo mesto moze da se odluci kad Juventus dodje u Rim. Steta sto ce Krotone najverovatnije da ispadne. I ovo sa Mihom je sranje, na svim stadionima mu vicu srpski ciganine, ne gotive nas nimalo, al zato kad dodju Montenegrini..braca. Bljak

Link to comment

A sto se tice toga da Milan (ili Inter) namerno nece u Ligu Evrope - gluposti. Skinuli bi gace u Milanu da udju u LE, samo nema kvaliteta za to. Glavni igraci su povredjeni, klupa nikad nije postojala i to je to. Posledica 5,6 godina katastrofalnog menadzmenta i dobijes kvalitet za 10 mesto. Ne treba nekakva Roma da ti odrzi cas fudbala da znas da si propao.

 

Negde sam citao da je to 6to mesto problematicno jer sa tim moras da igras kvalifikacije za LE, koje pocinju u predsezoni, a navodno i Inter i Milan su zakazali neke turneje po Kini u tom perioud gde planiraju ozbiljno da se opare, zato beze od toga, a do 5og mesta ne mogu da stignu.

 

Milanu je ovo poslednji voz za konsolidaciju, najavljuje se poveci transfer budzet, odlazak Donarume bi bio ekser u kovcegu. Navodno je De Sciglio vec dogovorio sve sa Juvetom i ceka istek ugovora, odnosno da se dva kluba dogovore.

Link to comment

Meni je to najobicnija kladionicarska teorija zavere. Milan je predugo bez ikakvih evropskih utakmica, ovo bi bila vec cetvrta sezona zaredom, ne vidim kako bi im skodilo da odigraju barem Ligu Evrope.

 

Mada mislim da ce Fiorentina uzeti to poslednje mesto.

Link to comment

Meni je to najobicnija kladionicarska teorija zavere. Milan je predugo bez ikakvih evropskih utakmica, ovo bi bila vec cetvrta sezona zaredom, ne vidim kako bi im skodilo da odigraju barem Ligu Evrope.

 

Mada mislim da ce Fiorentina uzeti to poslednje mesto.

Milan se bori od sledece sezone za 4. mesto i to je imperativ. Nema sanse da im odgovara da igraju na dva fronta. (Ne kazem da i oni tako misle i da ikog pustaju, to je moje licno misljenje).

Link to comment

Moguce i da je teorija zavere, u svakom slucaju igraju ko slepi pavijani, s druge strane onakvi kiksevi kao sto je Empoli na San Siru nisu bas karakteristicni za Montelu.

 

In other news, navodno je Milan dogovorio sve sa Rodrigezom iz Volfsburga.

 

A MDS stagnira vec nekoliko godina, istina, i ako nekoga treba Juve da nam ukrade najbolje neka to bude on, ali cinjenica da nam i dalje djoraju igrace govori sama za sebe o situaciji oko kluba.

Link to comment

In other news, navodno je Milan dogovorio sve sa Rodrigezom iz Volfsburga.

To bi znacilo da su digli ruke od Kolasinca? Rodriguez je bas dobar lijevi bek, ocekivalo se da ce u veci klub jos poslije EP.

Link to comment

To bi znacilo da su digli ruke od Kolasinca? Rodriguez je bas dobar lijevi bek, ocekivalo se da ce u veci klub jos poslije EP.

 

valjda mu je defanziva dosta klimava pa ga zato preskacu veci klubovi.

Link to comment

To bi znacilo da su digli ruke od Kolasinca? Rodriguez je bas dobar lijevi bek, ocekivalo se da ce u veci klub jos poslije EP.

 

Ja koliko sam cuo, Kolasinac je dogovorio sa Vengerom, ne?

Link to comment

Mislim da ce i Milan i Inter [opet] solidno uloziti na ljeto, vidjecemo na sta ce to liciti. Nije da su stedili previse zadnjih godina, pogotovo Inter. Treba vidjeti ko ce biti treneri, nije iskljuceno da ce Spaletti u Inter, pogotovo sad kad je Sabatini dosao. Opet je realno ocekivati da ce i Napoli i Roma [o Juventusu da ne pricamo] biti kvalitetniji. 

 

Inace, Inter sinoc otpustio Piolija otprilike u isto vrijeme kad je Juve zavrsio svoju utakmicu :D

Link to comment

Ja koliko sam cuo, Kolasinac je dogovorio sa Vengerom, ne?

Jos nema potvrde, ali prije par sedmica se spominjao Milan kao rival Arsenala za potpis Kolasinca. Mislim da je to cak i Kolasinac Senior rekao u medijima.

Link to comment

totti-681x453.jpg

 

 

40 hiljada ulaznica prodato u roku od 4 sata od početka prodaje ulaznica za Roma Genoa, koja se igra na Olimpicu 28. maja. U međuvremenu, rasprodat i ostatak :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...