Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Jebi se Spalletti kada si dozvolio da te ovi dva puta dobiju u mesec dana.

 

Tradicionalno spustanje gaca se nastavlja.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Zavisi koji trofej, jer usati za mene ipak vredi dva, mozda i tri skudeta (ali niposto vise), a ovaj drugi mi dodje kao neka utesna nagrada za drugorazredne luzere.

 

ne bih dao ni jedan trofej pl-a za ls. mozda jedino ako se osvoji tipa tri zaredom i onda u cetvrtoj sezoni se zrtvuje liga zarad titule...cenim da je lakse da te usere titula ls nego liga.

Link to comment

Ne slazem se, ipak je mnogo velika stvar biti prvak Evrope. A sto se tice zrtvovanja jednog zarad drugog - jbg, za to je kriv ovoliki broj utakmica u Evropi. Evropska takmicenja bi imala potpuno isti legitimitet i da su sve utakmice po nokaut sistemu na koji se ionako prelazi u zavrsnim fazama. Za razliku od svetskog prvenstva ne postoji nijedan razlog da se igraju grupe. A i smanjio bih broj ucesnika.

Edited by IndridCold
Link to comment

jebiga, ja vise cenim titulu pl nego ls. pogotovo nakon 2012.

 

a ovo drugo, samo se zbog para igra toliko utakmica jasno je.

Edited by 189-
Link to comment

-1

 

Zatvorena CL i rokaj po round robinu :fantom:

 

 

:D

 

 

@ coppa

 

Nista se nije promenilo, italijanski fasisti su podjednako nesposobni kao i pre 70+ godina :dry:

Link to comment

Meni polufinale, cetvrtfinale bilo cega ne znaci apsolutno nista. Fudbal se igra da se bude prvi, a ne "vazno je ucestvovati" fazon, "igrati Evropu". Osim, naravno, kad je rec o malim timovima kojima to stvarno predstavlja uspeh. Maharaja, ti bi ocigledno bio u "Wenger in" taboru da si navijac Arsenala. :)

 

@Orasi

Nisi valjda navijao za Lazio???? :lolol:

Link to comment

Pfff, karte za Arsenal su uvek bile najskuplje u gradu, neka hvala :) :) :)

 

Prosto fascinantno koliko deru kozu navijacima, a nikad nista nisu uradili sa tim parama :)

 

Ali po tvojim kriterijumima oni su jedan od najuspesnijih klubova koji se moze zamisliti, svake godine igraju Evropu. Sad, sto nisu osvojili titulu vise od 10 godina, to je manje bitno...

Link to comment

@Orasi

Nisi valjda navijao za Lazio???? :lolol:

 

Navijao sam protiv uruk hai ekipe, reko mozda udju u seriju pa se i Crotone omrsi za vikend. Sad, sto su ovi sa druge strane mi nije preterano bitno, al sam popizdeo sto izgledaju kao da ih vodi Alberto Bertorelli.

Link to comment

Naravno, za manje zlo

 

Tolika zla su u finalu da mi se i ne gleda. Cenim da cu pustiti snimak proslogodisnjeg posto sam ga (iz vrlo opravdanih razloga) propustio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...