Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

A znaci ti si ogorcen na namestanje? :) Cudan razlog u krajnju ruku: ne namesta se nista vise nego u LS (seti se samo ovogodisnjeg silovanja PSG), a i da se namesta ne vidim kako je to razlog da se preferira takmicenje koje je potpuno besmisleno. Ali OK, sad kapiram zasto tako razmisljas, osecas revolt jer ovo stvarno jeste sramota sta se radi. Nego, hoce li biti te video tehnologije za ispravljanje sudijskih gresaka od sledece sezone ili ne?

 

Krajem aprila je predsednik udruženja sudija potvrdio da će se koristiti od sledeće sezone, pod uslovom da odobri FIFA International Board. Nisam naišao na nove vesti od tada.

Link to comment

Jbg, Bufona i Bardzaljija obozavam, a gotivim i Kjelinija, Bonucija, Dibalu, Danija Alvesa... Jesu lopovi, ali su zasluzili da uzmu jednog usatog.

Link to comment

Jbg, Bufona i Bardzaljija obozavam, a gotivim i Kjelinija, Bonucija, Dibalu, Danija Alvesa... Jesu lopovi, ali su zasluzili da uzmu jednog usatog.

 

Banovati pod hitno.

Link to comment

Jbg, Bufona i Bardzaljija obozavam, a gotivim i Kjelinija, Bonucija, Dibalu, Danija Alvesa... Jesu lopovi, ali su zasluzili da uzmu jednog usatog.

 

Znam o čemu pričaš. :D Ja sam za jebenog Mourinha navijao u finalu 2010. samo zato da vidim cara Zanettija kako diže ušatog, zaslužio je za svakog Caueta, Brocchija, Fresija i ostalih Greš(a)ka koje je trpio u Interu.

Link to comment

Banovati pod hitno.

 

Pa u Evropi ove godine nisu krali (ne secam se ni da su imali protekciju 2015 kad su usli u finale, doduse mozda gresim). A Kjelini je bog fudbala.

Edited by IndridCold
Link to comment

Znam o čemu pričaš. :D Ja sam za jebenog Mourinha navijao u finalu 2010. samo zato da vidim cara Zanettija kako diže ušatog, zaslužio je za svakog Caueta, Brocchija, Fresija i ostalih Greš(a)ka koje je trpio u Interu.

 

Isto. A Inter je tipa jedini klub koji mrzim vise od Reala. (Ne zato sto je gradski rival, dobro i zato :), vec su mi uvek bili izuzetno antipaticna ekipa.)

Link to comment

Post calciopoli Inter je privatizovao ligu slicno kao ovi sad, ali mi nikada nisu ni prisli nas shit listi Juventusu. Sve necasno sto moze jedan klub da uradi ovi majstori vec imaju u rezimeu. Ne mirisem ni Real, ali bi mi bilo jako drago da rube izduva Higuainovim chokeom ili crvenom kartom Chiellinija.

Link to comment

Jebeni Chievo. Smrzo sam se kada su drugi put poveli, ne znam na koju magiju smo uterali 5 komada ultimativnoj trol ekipi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...