Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve veze ima Perisic sa Romom?

 

Zato sto je Salah 4x bolji igrac.

 

Perisic je odlican igrac.

Malo Orasi, kao romanista, preteruje.

 

Solidna je Perisicara, ali od solidan do 52 miliona necega je ogromna razlika. Za te pare se dovodi igrac koji pravi 1 razliku™, ne workhorse igrac. Jer Perisic je upravo to, igrac kome su pokretljivost i srcanost najveci kvalitet. Talenta nema, da se ne zajebavamo. Ko je gledao JS Parka znace sta da ocekuje od ovoga.

 

Odlicno je pojacanje Perisic! Volio bihda dodje...

 

Cekaj, da ode valjda? Ili si se presaltao :fantom:

Link to comment

Zato sto je Salah 4x bolji igrac.

 

 

 

 

 

Jbt kolko si zaludjen :D

 

Druga stvar, odakle ti ideja da nekom navijacu Uniteda recimo objasnjvas kako je igrac los navodeci primer JS Parka :D 

Edited by MancMellow
Link to comment

Jbt kolko si zaludjen :D

 

Druga stvar, odakle ti ideja da nekom navijacu Uniteda recimo objasnjvas kako je igrac los navodeci primer JS Parka :D

 

 

Dok mu nije naglo pala forma, jedan od mojih omiljenih igrača, kako je samo npr. pokrio Pirla, ovaj je posle kmečao i u svojoj knjizi...    :D

Link to comment

Posle tekme komentarisu Geri Nevil i Karager tekmu i zurku posle iste. Karager ipak ne ide, boji se da posle par pica ne zapeva Glory Glory Man United :D

Link to comment

Jbt kolko si zaludjen :D

 

Druga stvar, odakle ti ideja da nekom navijacu Uniteda recimo objasnjvas kako je igrac los navodeci primer JS Parka :D

 

Abre, nisam rekao da je Perisic los, dobar je to igrac kada ga pametan trener koristi smisleno, kao sto je bio i Park, jel. Samo je totalno neseksi i kao takav ne vredi 50+ miliona, jebem ti igraca koji je tehnicki obucen isto koliko sam i ja. Ako ce fizikalci toliko da vas kostaju koliko ce vas kostati majstori? jednostavno je besmisleno, ti koji pregovaraju i dogovaraju transfere u Unitedu imaju najpreplaceniji posao ikad, tako bi i slepac mogao da radi. Kada bih ja procitao takav rumour glede Rominog calciomercata bacio bih laptop kroz prozor.

Link to comment

Perisic i Park ne mogu ici u isti kos, ali nikako. Perisic je na zadnja dva velika takmicenja bio najbolji igrac Hrvatske, najdirektniji igrac i vjerovatno jedino pravo krilo u onoj fantomskoj repstaciji™ Jugoslavije koja se svako malo pravi na internetima. Da bar nije otisao u Inter, najvecu poznatu masovnu grobnicu talenata... That being said, 52 miliona icega za njega je preseravanje.

 

Park je bio Fergijev zahvalni polivalentni igrac™ koji je odradjivao posao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...