Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Resenje pitanja sudija je dao Larson u onom verovatnom sledu dogadjaja na derbiju kad je Rnic okruzivao samog sebe i udarao se glavom u nos. Svaka ekipa vodi svoje sudije, a onda se oni svadjaju i biju na terenu.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

očito nikada nisi bio na fudbalskom terenu, onom za veliki™ fudbal

 

Stativa

 

Pogledaj sledeći put kad izvode korner sa te strane gde stavljaju loptu i gde stoji sudija itd

Majo ovo ne može da proceni ni da lopta stoji u mestu. Inače za džabe plaćaju pomoćne sudije

Link to comment

Mogao je Majo vrlo dobro da proceni, jer igrač Partizana nije u liniji Vujović - lopta, pa da mu zaklanja pogled. Takodje, linijski sudija je imao još bolji pogled. I nijedan se nije oglasio.

Zabavno je čitati pokušaje opravdanja očigledne greške....

Link to comment

ne znam da li je u interesu vucica i kokeze da se bas ovako ocigledno krade kako je to ucinjeno na derbiju. moze to i perfidnije da se uradi. ja sam skloniji verovati da srpske retardirane sudije ovo stvarno nisu videle. da ne znaju da sude pokazali su i u ostatku derbija.

 

mozda gresim, al ja prosto ne mogu da verujem da su videli da je lopta izasla pola metra napolje, i da su to pustili namerno, iako su znali sta sledi i sta ih ceka po medijima narednih dana, i uopste u javnosti™.

 

secam se tekme zvezda-milan 88. kada je zvezda dala autogol, lopta je usla citav metar unutra, a sudije to nisu videle i nije priznat gol, koji je bio jos mnogo ocigledniji nego ovo.

 

ili ona lopta engleza protiv nemaca na sp. 2010., bar metar je bilo unutra, isto nisu videli

Edited by Nikodije
Link to comment

Mogao je Majo vrlo dobro da proceni, jer igrač Partizana nije u liniji Vujović - lopta, pa da mu zaklanja pogled. Takodje, linijski sudija je imao još bolji pogled. I nijedan se nije oglasio.

Zabavno je čitati pokušaje opravdanja očigledne greške....

 

Zato treba da se čita sa razumevanjem, svako u skladu sa svojim mogućnostima

Nije bitna samo udaljenost i da li mu se zaklanja pogled,  nego ugao iz kog gleda. Zato postoje linijske sudije, ne samo da bi ih bilo više, nego da stoje tako da vide uzdužno liniju, jer glavni ne može iz svog ugla da proceni da li aut, golaut itd

Link to comment

Bravo, matematičari....još samo da objasnite kako neko, konkretno fudbalski sudija,  ne može da proceni položaj bele lopte u odnosu na belu liniju, iscrtanu na zelenom travnjaku na udaljenosti od 11m. Ovo o skladu i mogućnostima neću ni da komentarišem.

Branite neodbranjivo samo zato što je na vašoj liniji (pun intended).

Link to comment

 

ili ona lopta engleza protiv nemaca na sp. 2010., bar metar je bilo unutra, isto nisu videli

 

 

Odličan primer, ne znam koliko ide u prilog onome što si kasnije napisao.

Ovo su suci videli.  Lopta u golu, sudija se konsultovao sa pomoćnikom i priznao gol.

Majo je trebalo da se konsultuje sa pomoćnikom i dosudi gol-aut. 

 

To koliko je u interesu Vučića i Kokeze... pa malo bahaćenja samim postavljanjem Maje ne može da škodi. Uostalom, koliko ima racia u bilo čemu što Psiho radi.

 

Trigonometrija  :isuse:

Link to comment

Mogao je Majo vrlo dobro da proceni, jer igrač Partizana nije u liniji Vujović - lopta, pa da mu zaklanja pogled. Takodje, linijski sudija je imao još bolji pogled. I nijedan se nije oglasio.

Zabavno je čitati pokušaje opravdanja očigledne greške....

 

meni nije zabavno. to je jadno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...