Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

“Jedva čekam da počnem da sudim prvu ligu, pa daj bože da mi zapadne derbi, da izmislim penal u zaustavnom vremenu, naravno za zvezdu!”

 

majo vujović, jun 2008. polihrono, grčka

 

:fantom: Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mogli su da ostave Mažaru jer je neopevano đubre i isto je on ili Majara, Glođara, Mrakara, Babarogara... Svisuisti

 

Moglo je i bez Maje, ali njegovim postavljanjem je poslata poruka. Nešto slično kao onomad kada su igrači i Tumba dobili batine ispred ulaza u pljuvaonicu ispod severa, a Džajara sa smeškom pričao kako su ih u stvari tukli navijači Partizana, hehe.

Majo je Simbol.

Link to comment

Prema signalima koji poslednjih dana stižu sa više strana, dogovor o poravnanju kluba iz Humske i UEFA bi uskoro trebalo da bude aminovan

 

PARTIZAN igra u Evropi - vest je koju navijači crno-belih sa nestrpljenjem očekuju da uskoro bude puštena u etar. Prema signalima koji poslednjih dana stižu sa više strana, dogovor o poravnanju Partizana i UEFA bi uskoro trebalo da bude aminovan.

 

U tom slučaju jednogodišnja zabrana igranja na evropskoj sceni više neće biti na snazi, takođe ni klub ne bi trebalo da trpi nikakve finansijske konsekvence zbog žalbenog postupka koji je pokrenut posle odluke Komisije za finansijsku kontrolu klubova.

 

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:652703-NA-POMOLU-DOGOVOR-SA-UEFA-Partizanu-Evropa-na-vidiku

 

Link to comment

 

 

Crno-beli su bili suspendovani zbog neplaćenih dugovanja, ali im je UEFA opet oprostila i dozvolila da na leto igraju na međunarodnoj sceni.

 

Partizan je kažnjen zbog duga od 2,5 miliona evra, UEFA će sada detaljnije da prati finansije crno-belih, a ako bude novih nepravilnosti kazna bi mogla da bude još rigoroznija od prošle.

 

UEFA je u prošlosti nekoliko puta opraštala Partizanu, iako već godinama krši pravila o neplaćenim dugovanjima.

 

Ukupno dugovanje 30. septembra 2016. bilo je 2.468.000 evra, od čega dugovanja prema drugim klubovima iznose 454.000 evra, dugovanja zaposlenima 88.000 evra, a zaostali porezi i doprinosi 1.926.000 evra.

 

Partizan je drugi u Superligi Srbije, sa šest bodova iza lidera Crvene zvezde, kojoj gostuje u subotu u 153. "večitom" derbiju.

Link to comment

videlo se iz aviona da je pisanje ovdašnje rsb štampe bio klasičan spin, a potvrda je bila kad je vučela rekao da će da se ubije ako se to dogodi

 

mada sad mi je žao, duboko verujem da je vučela čovek od reči

:(

Link to comment

Daje ga Kosovic, ocekujem da se Leonardo i Djurdjevic tesko upisu, posto svi ocekuju golove od njih

Edited by El Patron
Link to comment

taj film nećemo gledati
 

 

Sve zavisi od toga kako se otvori utakmica. Ako mi povedemo u prvih pet minuta, što se ja nadam, posle se utakmica otvara. Ali ja iskreno očekujem meč sa malim brojem golova, sitne greške će da vode u pobedu", ističe Mihajlović.

 

- čitanjem između redova nazire se taktika mn, igra na x, a ako se ukaže prilika uzeti i sva 3 boda

Link to comment

 

- čitanjem između redova nazire se taktika mn, igra na x, a ako se ukaže prilika uzeti i sva 3 boda

 

Kakvog li šoka! Nakon toliko prethodnih derbija koje smo otvarali totalnom ofanzivom od samog početka, odjednom prelazimo na neprimanje gola kao glavni cilj  :o

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...