Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

tačno još od đuke nismo imali trenera sa mudima da ide na pobedu u derbiju ali smo uglavnom imali povoljniju situaciju na tabeli, sada nam igra samo pobeda, teško će tvorzanovi poleni ispustiti ova 3 boda prednosti....

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Jbg mogu da pljujem Nikolica zbog ubacivanja Mesija i Mihajlovica pre Saleta, ali je defanziva odradjena dobro, mada ima tu i do Grofa koji je kurac od trenera. Posle svega zadovoljan sam i sa 1-1

Link to comment

Kao da smo mi ovde išli na rezultat. Tri igrača koji nominalno igraju zadnjeg veznog počinju meč i od njih se očekuje neka kreacija. Nije ni čudo što se 80% napada svelo na hack-a-Đurđević, lopta pedeset metara napred pa ako bude faul, bude. Što je najgore, i takvi smo bili duplo bolji od njih.

Link to comment

Kao da smo mi ovde išli na rezultat. Tri igrača koji nominalno igraju zadnjeg veznog počinju meč i od njih se očekuje neka kreacija. Nije ni čudo što se 80% napada svelo na hack-a-Đurđević, lopta pedeset metara napred pa ako bude faul, bude. Što je najgore, i takvi smo bili duplo bolji od njih.

 

+1

 

Drugo poluvreme ok, prvo sem prvih 15 min jad.

Link to comment

Žao mi što ih nismo dobili jer smo večeras, i sa ovom lošom igrom, bili mnogo bolji. Trebalo je od početka sa dva špica.

Majo i pomoćnici nisu videli.

Zvezda katastrofalna, kriminalna, ono što oni igraju nije ništa. Dobro, to ih sigurno neće sprečiti da sada zaređaju neku rekordnu seriju pobeda.

Link to comment

na osnovu cega smo to bili mnogo bolji?

 

ovo sto smo odigrali je ocaj (oni takodje). mi pristojnu akciju (sem realno, slucajnog centarsuta vulicevica kod gola) ceo mec nismo imali. sredina kriminalna - iznad objasnjeno preskakanje igre svo vreme. leonardo ocajan, kosovic i jankovic poput babovica nisu mogli da se sastave s loptom, tj. da povezu bilo koga/sta na terenu. stevanovic "standardan" itd itd.

 

koliko smo jadni, najbolje opisuje primetno raspolozeni tumba u studiju na areni - trenutno imamo najgoru situaciju u istoriji kluba, "struku" (godinama unazad) vode pickice, a u upravi - sljam. ogadise nam fudbal  :mad:

 

edit: evo prepotenka kako kenja na kzs kako smo dobri bili  :isuse:

Edited by Nebojsa
Link to comment

na osnovu cega smo to bili mnogo bolji?

 

 

Na osnovu toga što čitavo drugo poluvreme nisu uputili nijedan šut na gol. Zero. Nula. 0

Zato što su u prvom poluvremenu uputili 1 šut i to van gola.

Na osnovu toga što ono što oni igraju nije fudbal, nije ništa.

Na osnovu toga što golman Partizana nije morao da brani ništa.

Na osnovu toga što im je najveća šansa, uz neregularan gol, ona kada se Plavšić bacio u šesnaestercu.

 

Partizan je igrao loše, ali smo stvarali kakve takve šanse, Leonardo u nekoliko navrata, Ostojić, Đurđeević...

Link to comment

Kakav je ovo hrkljus od fudbala. Jbmpas mater kad sam gledao ovo govno. 1 poluvreme Partizan svesno prepustio sredinu igrao defanzivu, branio prostor, dosta pustio igru naravno pomocni sudija se proslavio (hocu njegovo ime da mu se najebem keve) sudija Maja OK sudio OK zbog pritiska sve u svemu Vucic zadovoljan u ovce na broju. Zivela Srbija!

Link to comment

Linijski sudija koji "nije video" da je lopta izašla ua aut je neki Srđan Obradović iz Jagodine. Kažu vatreni navijač crvene zvezde. Znači sad pred svaki derbi moraš ne samo da skautiraš protivnika već i sudije, kako glavne tako i pomoćne i linijske.

 

Nema ovde leba od poštenog suđenja dok kompletna petorka ne bude bila pozajmljena iz inostranstva. Na tome treba Partizan da insistira. Previše je ovo grešaka da se ne zaključi da nisu zlonamerne, već godinama unazad.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...