Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Mislim da se ne dobija nista od sledece prodaje, barem sam tako negde procitao da je Vazura izjavio. 

 

Da nije bilo Tomica koji ga je dobro znao, tesko da bi dobio pravu sansu. Neka korist od Tomica kao trenera...

Link to comment

na b92 je juce bilo da ce biti procenat 15-20%

 

 

 

Vazura je potvrdio da su tronedeljni pregovori uspešno završeni i da će perpektivni defanzivac od 1. jula biti fudbaler Fiorentine. 

- Vrednost transfera je 5.1 milion evra, a sav novac će, za razliku od nekih prethodnih ugovora, ići u Partizanovu kasu. Jedan od najvećih transfera poslednjih godina, Mitrovićev prelazak u Anderleht bio je "težak" 5 miliona, a od Stefana Savića polovina novca se slila u kasu BSK-a iz Borče. Nema procenata od naredne prodaje, to je bila dezinformacija, rekao je Vazura, a preneo "Sportski žurnal". 

Vazura je pohvalio Milenkovićevo ponašanje.

- Partizan je sve vreme vodio računa o Nikoli. Krajem prošle godine povećali smo mu i platu. Dobijao je razne ponude, ali izdržao je muški, svaka mu čast. Porodica Milenković je za primer, ne kao neke da ne podsećam. Nije čudo što je Bleki mnogo dobar i izuzetno vaspitan dečko. A kakav je tek igrač, znam da će da napravi veliku karijeru, dodao je Vazura.

 

 

 

http://www.sportskacentrala.com/index.php?s=read&cat=1&id=176728

Link to comment

Da nije bilo Tomica koji ga je dobro znao, tesko da bi dobio pravu sansu. Neka korist od Tomica kao trenera...

ne znam koliko je tacno, al' u nekima od komentara na b92 ili blicu su ljudi tvrdili da mu je tomic sada i menadzer, tako da su svi izgleda "namireni"...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...