Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Svirali ofsajd Partizanu na polovini Partizana. Jos da nam svirnu nekad ofsajd iz auta i to je to.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

I eto vam cist primjer da sudije ne kradu... ni u derbiju ni odje. Ljudi jednostavno nemaju pojma da rade posao za koji su placeni.

Link to comment

Hahahahaha ladno sudija svirao ofsajd dok je napadac u trenutku dodavanja bio na svojoj polovini terena. :Hail:

Na stranu cinjenica sto je ispred njega bio igrac u plavom dresu skoro dva metra. Plus pomocni sudija u idealnom polozaju da sve vidi.

Fss da ovom pomocnom oduzme zadnje tri plate.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Metalac je došao da igra fudbal, ruku na srce treba reći da bi to trebao biti preostali bastion naših sigurnih bodova u prvoj ligi.

Link to comment

Nisam gledao mech,pratio sam tekstualni prenos.

Verujem ti da je bio najbolji danas, a takodje mu odajem priznanje i za derbi. Nadam se da sam pogresio u njegovoj proceni, jer je do sada bio stvarno los. Samo neka nastavi ovako.

Link to comment

I eto vam cist primjer da sudije ne kradu... ni u derbiju ni odje. Ljudi jednostavno nemaju pojma da rade posao za koji su placeni.

 

 

 

Trigonometrija.

Link to comment

Metalac je došao da igra fudbal, ruku na srce treba reći da bi to trebao biti preostali bastion naših sigurnih bodova u prvoj ligi.

Malo sutra. Sta nam uradise u milanovcu, bese prosle sezone?

 

Edit: novembar 2015. Metalac - Partizan 1:0

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da pohvalim i Vulicevica konacno je poceo da centrira kao pre.

Za ovaj gol Djurickovica, ne znam sta da kazem, nije trebao da ga da, ali jbg zeljan je jedva dobije po 2-3 min da igra, a i ovaj krenuo da ustaje, mogli su ovi 2 puta da je izbace pre nego sto je golman pogresio.

Ako nista bar su prosli ovi sto su igrali 3+ :D

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...