Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ipak nedovoljno da dobije prelaznu ocenu u Zurnalu i Mocartu taj preplaceni i nedokazani folirant iz Brazila ...

 

 

 

Golovi su precenjeni, vrcavost je važna... kaže prvo pero srpskog novinarstva Joksa iz kladioničarskog portala. Cenim da su i u Žurnalu slični stručnjaci.

 

Deca pobedila Romu 4-1 i u finalu igraju protiv Atalante.

Link to comment

I kad se neko zapita zašto se krve oko institucije, odgovor dodje sam. Ta deca nam donose milione.

Juče mi neko pričao koliko je Andrej zagrizao da uleti u klub i da zato burazer mu gura cigansku struju i da će tako biti dok ovaj ne stavi šapu na nas.

 

Biće dobar plej of

Link to comment

I kad se neko zapita zašto se krve oko institucije, odgovor dodje sam. Ta deca nam donose milione.

Juče mi neko pričao koliko je Andrej zagrizao da uleti u klub i da zato burazer mu gura cigansku struju i da će tako biti dok ovaj ne stavi šapu na nas.

Biće dobar plej of

e?

:blink:

 

 

 

može pojašnjenje

Link to comment

Posle Fransha, Win Wina i ostalih profitabilnih preduzetja. Na meti imperije je FKP iz razloga što imamo klince i omladinsku školu koja pravi pare.

Međutim ima dosta problema u procesu ulaska u klub i to se ne dešava te iz tog razloga se čeka pobuna najvernijih u kojoj bi se prevrat izvršio. Isti izvor javlja da dok se to ne desi možemo da se radujemo drugom mestu.

Živi bili pa videli, lik je dugo u fudbalu i najavio mi je milijasa u zvezdi mesec dana pre transfera itd...

Link to comment

2-0 protiv Rada, strelci Jovanovic i Djilas

 

 Stevanović, Radin, El Munir, Ćirković, Bošnjak, Ilić, Marjanović, Mihajlović, Đuričković, Đ. Jovanović, Đilas.

Rezerve: Lazović, Vlalukin, Cucin, Čermelj, S. Jovanović, St. Ilić, Petrov.

 

Klinci igraju finale protiv Atalante

 

http://www.pmgsport.it/

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...