Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Jedna od utakmica gde smo sabili, a ipak izgubili je i finale superkupa, ili kako se tada zvalo, protiv Uniteda, bili smo bolji tri puta minimum, ali ne pobedismo. A revanša, koji se inače tada igrao, nije ni bilo

 

   Da. Uz Real u Beogradu verovatno najbolja Zvezdina evropska utakmicu koju ja pamtim, bolja i od one u Minhenu. Fantastičan meč, Genije u punom sjaju, transformacija iz odbrane u napad nikad viđena na tom nivou kod naših timova. Pančev nije imao dan, promašio Bogaoca. Miloje odbranio penaltik Stivu Brusu (ili je to bio Palister?). Debitovao Rajan Gigs.Mislim da je i Ser Fergi rekao da Junajted nije igrao protiv bolje ekipe. Da se igrao revanš oduvali bi ih.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

A zasto se nije igrao revans

 

    Pa, zbog rata. Bila je varijanta da igramo revanš negde u inostranstvu, ali je Cvele prihvatio da se odigra samo ta jedna u Mančesteru. To me ne pitaj zašto.

Link to comment

SFRJ je tih dana objavila da smatra da su Folklandska ostrva deo Argentine, ispao veliki diplomatski skandal, Englezi nisu hteli da igraju revanš, UEFA im dala za pravo smatrajući taj patriotski revolt opravdanim.

Link to comment

SFRJ je tih dana objavila da smatra da su Folklandska ostrva deo Argentine, ispao veliki diplomatski skandal, Englezi nisu hteli da igraju revanš, UEFA im dala za pravo smatrajući taj patriotski revolt opravdanim.

Vidiš nisam znao bio sam mali :)

Link to comment

Jedna od utakmica gde smo sabili, a ipak izgubili je i finale superkupa, ili kako se tada zvalo, protiv Uniteda, bili smo bolji tri puta minimum, ali ne pobedismo. A revanša, koji se inače tada igrao, nije ni bilo

 

Nismo mi nesto posebno igrali na toj utakmici ali je Savicevic upao u onaj njegov mod kad otkaci i ne mozes mu nista. Imao je on i izvikanijih utakmica ali se ja ne secam da je ikada odigrao kao sto je odigrao na toj utakmici, bukvalno je izgledalo kao protiv dece da je igrao. Ta generacija je odigrala par brutalnih utakmica, na primer, protiv Drezdena u Beogradu ili protiv Bajerna u Minhenu. Meni dan-danas nije jasno kako smo Drezdenu dali samo tri gola na toj utakmici.

Link to comment

Jel tacno da je odmah nakon tog škandala Ljupko podneo ostavku

Tada je ekipu vodio Vladica Popović. Ljupko je najuren iz kluba par meseci ranije jer nije hteo da forsira nekog Džajićevog pulena (zaboravih o kome se radilo).

Link to comment

Nismo mi nesto posebno igrali na toj utakmici ali je Savicevic upao u onaj njegov mod kad otkaci i ne mozes mu nista. Imao je on i izvikanijih utakmica ali se ja ne secam da je ikada odigrao kao sto je odigrao na toj utakmici, bukvalno je izgledalo kao protiv dece da je igrao. Ta generacija je odigrala par brutalnih utakmica, na primer, protiv Drezdena u Beogradu ili protiv Bajerna u Minhenu. Meni dan-danas nije jasno kako smo Drezdenu dali samo tri gola na toj utakmici.

Kakvu golcinu je tada zavalio Robi iz slobodnjaka. Ja mislim da bi SFRJ uzela prvenstvo 1994 da nije bilo rata

Link to comment

Tada je ekipu vodio Vladica Popović. Ljupko je najuren iz kluba par meseci ranije jer nije hteo da forsira nekog Džajićevog pulena (zaboravih o kome se radilo).

 

     :lolol:   Najurili smo i Žutog u Real da bi oslobodili mesto za, pa nek bude, Ratkovića.

Link to comment

Cuveni Jozef Marko. :lolol:Protiv Reala smo takodje prodali tekmu a s njom i Milana Jankovica koji ih je izludeo u Beogradu.

 

 

? :wacko:

Link to comment

Jel tacno da je odmah nakon tog škandala Ljupko podneo ostavku

 

Љупко је тад већ био у Еспањолу, ако се не варам. Владица Поповић је био тренер те сезоне, освојио трофеј у Токију.

Link to comment

Љупко је тад већ био у Еспањолу, ако се не варам. Владица Поповић је био тренер те сезоне, освојио трофеј у Токију.

tako mlad a secas se toga  :thumbsup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...