Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Govori u svoje ime!

Ja verujem u paranoidne vuceline lazi  :kralj:

 

u stvari jel paranoidan vucela ili su paranoidne lazi?

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam....

Posebno sa onim delom da su se grobari okupili oko Vučelinih paranoidnih laži.

Prvo, govorim za sebe (ne u ime grobara): vrlo dobro znam ko je Vučela i kakva nam bagra sedi u upravi. Ni reč im ne verujem, na stranu što se brukaju ovim saopštenjima i uvlačenjem u Psihov zabagreli anus.

 

Drugo, savrseno mi je jasno kako klubovi u Srbiji funkcionisu, kakve se zakulisne radnje vrše van terena, i ceo taj sportsko-mafijaški-politički mehanizam.

Jedino što mi je zanimljivo jeste podjebavnje mojih kolega zvezdaš na poslu i patkometrisanje iz čistog zezanja ovde na forumu.

 

Zato imam problem sa tvojom izjavom da grobari veruju paranoidnim lažima osvedočenog zločinca na čelu našeg kluba.

Manite se psihiloskog profilisanja i generalizacija. Probajte malo sebe da sagledate (kad kazem sebe, mislim na FK CZ, njeno funkcionisanje i poteze ove sezone, kao i sopstvene navijačke projekcije).

 

da ne veruju u te budalastine ne bi ih ponavljali u nedogled. primera radi, ovde se niko ne zalece na terzine patoloske lazi i kontradiktorna opravdanja koja prosipa od kad smo ispali od bugara, pa sve evo do kraja sezone. jasno je da smo odigrali ocajnu sezonu i nismo zasluzili da uzmemo titulu cak ni u ovakvoj polu-amaterskoj ligi. s druge strane, imamo zrtve aparthejda koje vec dve godine besomucno sire vuceline i panticeve paranoje na bar 5-6 topica. ako mi ne verujes, pogledaj proslu sezonu, u kojoj smo mi dobijali derbije i u jednom trenutku imali skoro 30 bodova vise, bukvalno se ista pesma pevala. ako mislis da je to zdravorazumsko razmisljanje a ne sirenje paranoidnih lazi, onda jbg.

Link to comment

gazi!

 

Zvezda je sad stabilna, jer ima robu u magacinu koja je u vidu mladih igrača vrednija od 25.000.000 evra  :s_dj: 

 

:Hail:  :Hail:  :Hail:

Link to comment

Jeste taj penal sporan, ali Zvezda je te godine brutalno jaka, prilicno nesrecno ispala od Intera u 1/4 (1;1 u Milanu, 0;1 u Beogradu, secam se te tekme kao danas, nevidjena nepravda sto Inter nije popio petardu) i na kraju je bila prvak bas ispred Hajduka. Hajduk nije imao kompleks Marakane kao Partizan. Zvezda je imala problema i sa Dinamom, uopste tih osamdesetih bilo je nevidjenih utakmica u derbijima velike cetvorke, ali posto je ovo Zvezdin topik, ovo je verovatno najveca Zvezdina iz tog serijala, u finalu Kupa. Dinamo prvak te godine

 

https://www.youtube.com/watch?v=_M_q6bKjnPM

:wub: moja prva utakmica na kojoj sam bio na stadionu

Link to comment

Sudije tada nisu bile naklonjene CZ. Koji penal nije svirao. Ona ludacka odbrana Dinamovog golmana je bila u spicu emisije koja je isla nedeljom cini mi se.

Link to comment

gazi!

 

Zvezda je sad stabilna, jer ima robu u magacinu koja je u vidu mladih igrača vrednija od 25.000.000 evra  :s_dj: 

a jbt :D

 

morao sam potraziti na netu misleci da se zajebavas :Hail:

Manite se psihiloskog profilisanja i generalizacija. Probajte malo sebe da sagledate (kad kazem sebe, mislim na FK CZ, njeno funkcionisanje i poteze ove sezone, kao i sopstvene navijačke projekcije).

kazi mu! :D Edited by pbg12345
Link to comment

Sudije tada nisu bile naklonjene CZ. Koji penal nije svirao. Ona ludacka odbrana Dinamovog golmana je bila u spicu emisije koja je isla nedeljom cini mi se.

 

Tomica Ivkovic. Primio je cetiri gola a bio igrac utakmice. Ovo je jedna od najboljih napadackih Zvezdinih utakmica koje sam gledao, da je nesto slabiji golman bio na golu Dinama popio bi 7-8 komada da ne trepne.

Link to comment

Ivković je posle bio u Zvezdi. Krasilo ga je da zaspi na golu, pa da Zvezda primi gol niotkuda skoro sa centra.

Osim je imao ogromno poverenje u njega. U Italiji '90. branio je iako nije imao klub godinu dana. I bio je sjajan.

Koliko se sećam i prva utakmica odigrana tada bila je sjajna. Dinamo je te godine bio prvak posle ko zna koliko godina. Mlinarić je bio pravi vanserijski igrač.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Jeste taj penal sporan, ali Zvezda je te godine brutalno jaka, prilicno nesrecno ispala od Intera u 1/4 (1;1 u Milanu, 0;1 u Beogradu, secam se te tekme kao danas, nevidjena nepravda sto Inter nije popio petardu) i na kraju je bila prvak bas ispred Hajduka. Hajduk nije imao kompleks Marakane kao Partizan. Zvezda je imala problema i sa Dinamom, uopste tih osamdesetih bilo je nevidjenih utakmica u derbijima velike cetvorke, ali posto je ovo Zvezdin topik, ovo je verovatno najveca Zvezdina iz tog serijala, u finalu Kupa. Dinamo prvak te godine

 

https://www.youtube.com/watch?v=_M_q6bKjnPM

 

sunce ti jebem  :blink:

 

vise dobrih driblinga, utrcavanja, dodavanja, suteva... u ovih 9 minuta hajlajta nego u prethodnih 25 godina. uvek 5 igraca u zavrsnici, cak bekovi koji sve znaju o fudbalu i sve mogu sa loptom... joga bonito. 1 srebrenko repcic je doktor fudbala za sve ovo sto gledamo danas, da ne nabrajam sve ostale asove.

Link to comment

analizirajmo samo prvu akciju na utakmici - krmpotic najpre filigranski proigrava duleta savica pasom uz aut liniju, zatim dule lomi modru sesticu, proigrava krmpotica(?!) koji je u roku opd par sekundi presao 40 metara, a onda taj krmpotic namesta mrtvu sansu rajku janjaninu. zlatko krmpotic koji je posle igrao za genclerbirligi, dok je 1 bezveznjak pavle ninkov presao u fensi tuluz. ne sumnjam da ce i ovaj mrtvi petkovic napraviti znatno bolji transfer. fudbal je otisao u kurac.

Link to comment

a na 1:40 arbitar nije dosudio najcistiji moguci penal nakon starta mladog dragicevica na milku djurovskom. i niko ni da pridje sudiji, jbt. a sta ima i da pricaju, znaju da ce vec u sledecem minutu napraviti novu sansu. danas kada zoran siroki ne bi svirao takav penal u derbiju to bi se godinama pamtilo, usledilo bi 16 saopstenja i nadjebavanja, drzavni vrh bi se ukljucio ("kriv sam i ako jeste sudio penal, kriv sam i ako nije") i slicno....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...