Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Terza:

 

Ja ne zameram Kokezi što navija za Partizan, ni što ga je pogodila sujeta što je oteran iz Zvezde, ali hoće da vlada u oba kluba. Kokeza ima bolesnu ambiciju da mu pripadne fudbal u Srbiji kao ratni plen, ove sezone nismo imali mehanizme da to zaustavimo.

 

:lolol:

Edited by adasevic
Link to comment

Zvezda je popravila skor osamdesetih, uspevala da pobedi na Poljudu, ali je umela i da izgubi na Marakani, mislim dva ili tri puta, dva puta je Hajduk i uzimao Kup bas preko pobeda nad Zvezdom (1987, 1991). Svakako je bilo daleko od "surove dominacije" o kojoj Vasic prica.

 

S druge strane, Partizan koji je bio nocna mora za Hajduk, samo je jednom pobedio na Poljudu, i to 1991. kada je utakmica prekinuta nakon 0:2.

 

edit: Prvenstvo osamdesetih u Beogradu

 

https://www.youtube.com/watch?v=8Y5v9r7mqXQ

https://www.youtube.com/watch?v=H15V08oXUbc

https://www.youtube.com/watch?v=UHgUbGfSudo

 

ovo je svemirski fudbal za današnje pojmove

Link to comment

I svemirske sudije. Penal na prvom snimku je legendaran.

Treba odati priznanje CZ igracima, nisu okruzili sudiju, nema dranja na sve strane dizanje ruku. Vidi se da su bili iznervirani ovim nepenalom ali su ostali mirni. Svaka cast.

Edited by borris_
Link to comment

Jeste taj penal sporan, ali Zvezda je te godine brutalno jaka, prilicno nesrecno ispala od Intera u 1/4 (1;1 u Milanu, 0;1 u Beogradu, secam se te tekme kao danas, nevidjena nepravda sto Inter nije popio petardu) i na kraju je bila prvak bas ispred Hajduka. Hajduk nije imao kompleks Marakane kao Partizan. Zvezda je imala problema i sa Dinamom, uopste tih osamdesetih bilo je nevidjenih utakmica u derbijima velike cetvorke, ali posto je ovo Zvezdin topik, ovo je verovatno najveca Zvezdina iz tog serijala, u finalu Kupa. Dinamo prvak te godine

 

https://www.youtube.com/watch?v=_M_q6bKjnPM

Link to comment

:lolol:

 

 

Dosta je briljirao ovaj put. Kokeza mastermajnd i veliki grobar, "Nije smak sveta ako ne bude titule po mnogim parametrima smo uspesni" a onda u sledecem pasusu neuspesna je svaka sezona bez titule. Pa "Lako cu se povuci otisao je i Dzajic pa mogu i ja" pa onda "Hoce da me smene da bi uveli marionetsku Vladu u Zvezdu"

 

I slag na tortu Ludogrec kao dokaz i primer da je u fudbalu potrebno vreme i novac :D

 

EDIT: i vruce kuglice koje je izvlacio jos jedan osvedoceni Grobar Bunjevcevic...

Edited by *edited by mod
Link to comment

I svemirske sudije. Penal na prvom snimku je legendaran.

Treba odati priznanje CZ igracima, nisu okruzili sudiju, nema dranja na sve strane dizanje ruku. Vidi se da su bili iznervirani ovim nepenalom ali su ostali mirni. Svaka cast.

 

ono nekoliko centaršuteva iz trka današnji fudbaleri mogu samo da sanjaju

Link to comment

Prije nekoliko godina bila utakmica mladih reprezentacija fr-srbija. U jednom trenutku srpski bek iz trka posalje odlican centarsut a fr komentator sa odusevljenjem rece kako je ex yu skola bila odlicna i da su svi ex yu i sadasnji srpski igraci odlicno tehnicki potkoveni i znaju da rade takve stvari. Ovo zaex yu je tacno, a za ove danjasnje se zafrkao. Rijetki su oni koji znaju to da rade. 

Link to comment

gazi!

 

Zvezda je sad stabilna, jer ima robu u magacinu koja je u vidu mladih igrača vrednija od 25.000.000 evra  :s_dj: 

Link to comment

Ludi Pantic je u pravu za 1 - Tvorzan je uradio nikad ozbiljniju mobilizaciiju navijaca Partizana, ovo ne pamtim vise od 20 godina.

Link to comment

klasicna zamena teza. terza je demovilizovao zvezdine navijace. a navijaci partizana su se okupili oko vucelinih paranoidnih lazi, samo sto to naravno ne mogu (pre svega sebi) da priznaju...

Link to comment

klasicna zamena teza. terza je demovilizovao zvezdine navijace. a navijaci partizana su se okupili oko vucelinih paranoidnih lazi, samo sto to naravno ne mogu (pre svega sebi) da priznaju...

 

Dobar, dobar ....

Daj još... :fantom:

Link to comment

Imam....

Posebno sa onim delom da su se grobari okupili oko Vučelinih paranoidnih laži.

Prvo, govorim za sebe (ne u ime grobara): vrlo dobro znam ko je Vučela i kakva nam bagra sedi u upravi. Ni reč im ne verujem, na stranu što se brukaju ovim saopštenjima i uvlačenjem u Psihov zabagreli anus.

 

Drugo, savrseno mi je jasno kako klubovi u Srbiji funkcionisu, kakve se zakulisne radnje vrše van terena, i ceo taj sportsko-mafijaški-politički mehanizam.

Jedino što mi je zanimljivo jeste podjebavnje mojih kolega zvezdaš na poslu i patkometrisanje iz čistog zezanja ovde na forumu.

 

Zato imam problem sa tvojom izjavom da grobari veruju paranoidnim lažima osvedočenog zločinca na čelu našeg kluba.

Manite se psihiloskog profilisanja i generalizacija. Probajte malo sebe da sagledate (kad kazem sebe, mislim na FK CZ, njeno funkcionisanje i poteze ove sezone, kao i sopstvene navijačke projekcije).

Link to comment

klasicna zamena teza. terza je demovilizovao zvezdine navijace. a navijaci partizana su se okupili oko vucelinih paranoidnih lazi, samo sto to naravno ne mogu (pre svega sebi) da priznaju...

 

Navijaci Partizana okupili su se nakon 1:3 na Marakani i Terzinih bulaznjenja kako je CZ pokradena. Videlo se da imate staklenu bradu, samo se cekao nokaut...

 

Mislim, ovde najverovatnije AV povlaci svoje ginjol-lutkice u odnosu na razvoj situacije™, ali bi stvarno bio skandal uzmete prvenstvo sa najgorim timom u poslednjih 25 godina. :fantom:

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...