Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koja je bila regularna ove godine, exclude Partizan?

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

valjda je logicnije da ti koji optuzujes navedes koje su to utakmice bile namestene i na osnovu cega to tvrdis?

 

evo ja nisam nesto pazljivo ispratio ovu sezonu, pa nemam pojma dal je bilo namestaljki ili nije. al znam, na osnovu nekih ranijih sezona koje sam pazljivo pratio, da zvezda i partizan (na vrhuncu moci) nameste po par utakmica u prvenstvu. zato moram priznati da mi je tvoja tvrdnja o 28 namestenih utakmica do sada u najmanju ruku sumanuta...

Link to comment

Koristio sam reč regularna.

Drugo dovoljno je odgledati deset minuta utakmice u Novom Sadu na primer.

 

No nije bitno. Suština je da derbi ne rešava i da je Zvezda prva.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Misliš kada odbrambeni igrač nespretno potkači loptu u naletu i nekako da autogol? To je namešteno? Ako je tako onda su bolji od Holivuda.

Link to comment

Uopšte nije tema. Mislio sam da derbi nešto rešava. Video sam da ipak ne.

 

Liga je čista kao suza.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Ma ne. Realno ni minimum ne pratim. Gledao onu muku od prošlog derbija. Gledaću i predstojeći. Samo konstatacija je bila.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Ako se pregrme sledeca dva kola titula ne bi smela da dodje u pitanje bez obzira na komsijske rezultate. Jeste malo sjeban utisak derbijima al se za par meseci toga niko nece ni secati.

 

Nadam se da ce Grofara da pakuje kofere na kraju sezone kako god prosli sa trofejima.

Link to comment

Ako se pregrme sledeca dva kola titula ne bi smela da dodje u pitanje bez obzira na komsijske rezultate. Jeste malo sjeban utisak derbijima al se za par meseci toga niko nece ni secati.

 

Nadam se da ce Grofara da pakuje kofere na kraju sezone kako god prosli sa trofejima.

:lolol:

 

Samo da preteknete™ nekako...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ako se pregrme sledeca dva kola titula ne bi smela da dodje u pitanje bez obzira na komsijske rezultate. Jeste malo sjeban utisak derbijima al se za par meseci toga niko nece ni secati.

 

Nadam se da ce Grofara da pakuje kofere na kraju sezone kako god prosli sa trofejima.

 

 

:rolf:

 

jbt ne verujem, ali ne verujem....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...