Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Prosle sezone ima impresivnih 2-1-0. Necemo valjda racunati te Valete, Kairate i sl. :fantom:

 

kairat cak i da mu oprostim, to se igralo pocetkom jula, tek kasnije mu je terza selektirao "najjaci tim zvezde od barija", sa kojim je napravio tih 2-1-0 i malo nas zavarao,

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

I najefikasnija ekipa u poslednjih mnogo godina...

 

Da se razumemo, slazem se da Grof treba da ode,.. prevazisao je on nas i mi njega, ali bojim se da posle njega ce doci neko tipa Jankovic ili jos gori. Tako je i u politici, i u zemlji generalno i u FSS i u Zvezdi, od nocnih sednica, preko "izbora" preko smene Uprave i izbora na koje niko nije izasao, pa je ostao Terza spasilac.

 

To mene brine, a Grof treba da ode, to stoji i tu se slazemo.

Link to comment

ma ko da je bitno, ovakvoj ekipi koja vodi zvezdu savrseno odgovara 1 murinjo, potpuno je logicno njega da dovedu. pa nece valjda ova krimi ekipa da dovede ozbiljnog strucnjaka i coveka od integriteta? pa cak je i 1 ludan vlakic™ jednom prilikom prevazisao sebe i doveo velikog zutog, ovima se takav kiks™ nece desiti.

Edited by Nikodije
Link to comment

To je bila kupovina vremena, sto je Terza odradio sa Grofom, posle Robija je dosao Jankovic, znaci 10 puta gore, tako ce i posle Grofa doci neki 10 puta gori...

 

A onda cemo smeniti Terzu i doci ce neki Djuka Svinjce ili Nebojsa iz Beograda da nam budu u Upravi, kao sto je kod grobara SPS-SNS ekipica...

Edited by Milosh76
Link to comment

a terza se sam vaspostavio na to mesto, nije ga tu postavio mali alek one letnje noci? i nije mali alek taj koji mu upumpava desetine miliona sa kojima terza vesto barata i osvaja titule?

 

mani me te price kako je partizan sns a zvezda nije. to sam citao i na onom forumu i izneverovao sam.

Link to comment

O tome i ja pricam... politika ce opet voditi klub i naravno da kod nas ima SNS isto kao i kod grobara, samo sto oni o tome ne pricaju, a forsiraju price da se kod nas upumpava lova, a njih mrze, A 2/3 uprave im je SNS-SPS kombinacija, ukljucujuci i predsednika i gendirektora.

 

Gde sam napisao da Zvezda nije SNS?

Link to comment

ja sam te razumeo da kazes da u zvezdu sns ekipa tek treba da udje. mozda lepse zvuci kada se kaze da je nas predsednik onaj mucenik toza, a njihov je vucela, jedan od najvecih zivih gmazova, ali isto je to, i krivudavi tokovi novca verujem da su slicni.

Link to comment

pa dobro, neka postave djuku za predsednika zvezde, bilo bi to skroz ok ako imamo u vidu sta sve gde postavljaju, i na koja vazna mesta. jebes 1 bivsi fudbalski klub

Link to comment

Pa da, ovi što su tada ušli preko prvog potpredsednika su sitna riba, podnožje piramide. Biće svašta kad se za klub zainteresuju predsednik SNS, predsednik države, premijer i slični.

Link to comment

vec je bio premijer kada ih je postavio, jun 2014. bio je vidno umoran te noci, ali zadovoljan jer su tada konacno stvoreni preduslovi za povratak na staze slave.

Link to comment

Nece sigurno Djuka biti kandidat za predsednika, nego ce biti neki poznati Zvezdas koji je, gle cuda blizak SNS-u, a onda ce u tu ekipu uci prava SNS ekipa koja ce i dalje da vrslja kako im padne na pamet.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...