Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako misliš da se obogatimo? 

Ne pratis fabulu radnje...

 

edit: soma evra bi sigurno primili. Ima li medju nama znalca koji toliko veruje u svoje znanje? Barem 100? Anyone?

Edited by katamaran
Link to comment

cekaj, ako te dobro razumem, moze da se igra singl na utakmicu domaceg prvenstva novi pazar - partizan, gde je kvota 1.20? o svasta

Naravno da može. Može i na 1.02 ako želiš
Link to comment

Naravno da može. Može i na 1.02 ako želiš

 

nisam u toku. u moje™ vreme nije moglo da se singlira na tako malu kvotu bilo ko da igra, a posebno nije moglo da se singlira nista iz nase lige bez obzira na kvotu, tako je bilo poslednji put kada sam usao u kladionicu neke 2007. ne znam sta se promenilo, pa da sada primaju takve uplate. da daju kvotu 1.4 na zvezdu u krusevcu, i da dozvole da neko singlira sa vise hiljada evra uplatom i da se tako lako obogati™, cisto sumnjam.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ne pratis fabulu radnje...

 

edit: soma evra bi sigurno primili. Ima li medju nama znalca koji toliko veruje u svoje znanje? Barem 100? Anyone?

 

daš soma i dobiješ soma i deset eura..., uzmeš deset eura i kreneš da kupuješ... već godinama se ne dozvoljava singl na domaću ligu.

Link to comment

Jos kad pomnozite Napredak i Vosu

 

 

Ne sumnjam da ce masovno da se stavljaju plate i nekretnine  :thumbsup:

 

a gde moze da se stavi nekretnina na pobedu zvezde u krusevcu?

Link to comment

ma ne može, a i da može, koji benefit imaš od male kvote

Vajdica... a i te male kvotice se mogu uvecati igranjem iz kola u kolo kad je vec sve poznato.

 

A koliko znam prilicno cesto bude i 1.5 pa i vise. Cisto sumnjam da ce biti manje u Krusevcu.

Edited by katamaran
Link to comment

ma ne može, a i da može, koji benefit imaš od male kvote

 

pa kolika je kvota na zvezdu u domacoj ligi? ako je 1.3 ili 1.4 kako je gore navedeno, to je fantazija od kvote. jos ako moze singl kao sto katamaran kaze, to onda vredi uplatiti

Link to comment

Da kazemo da je prosecna 1.3

 

1.3 na trideseti stepen (30 kola)...

 

Onaj arapin gore je malo dete kolika bi to lova bila ako krenes samo od 100 evra. 

 

edit: i think i made my point. Povlacim se iz price o kladzama i regularnoj ligi. Radio sam od 6 jutros i na oci ne vidim a valja mi izdrzati budan do uvece da bih sutra ustao odmoran za novu partiju 

 

Kuca, poso  :cry:

 

Ni do kladze ne stignem da svratim :)

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...