Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nisam ih brojao, procitao sam na MCZ forumu informaciju. Ako se slozimo da transfermarkt ima solidne statisticke podatke, evo linka     http://www.transfermarkt.com/guelor-kanga/leistungsdaten/spieler/231306    bez utakmice sa Radom koja je bila danas i bez utakmice u Kupu...

 

zbirno 15 asistencija na 22 utakmice, sa sve Evropom i Kupom i Prvenstvom...

 

Tu informaciju o 10 asistencija ima RSB na svojoj stranici.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Nisam ih brojao, procitao sam na MCZ forumu informaciju. Ako se slozimo da transfermarkt ima solidne statisticke podatke, evo linka     http://www.transfermarkt.com/guelor-kanga/leistungsdaten/spieler/231306    bez utakmice sa Radom koja je bila danas i bez utakmice u Kupu...

 

zbirno 15 asistencija na 22 utakmice, sa sve Evropom i Kupom i Prvenstvom...

 

Tu informaciju o 10 asistencija ima RSB na svojoj stranici.

 

      I ta informacija je tačna. Ja bio dokon pa ih brojao. Znači, složili smo se da Bakmazov omiljeni sajt nema pouzdane podatke. Osim, ako oni ne računaju kao asistenciju dodavanje igraču na centru koji povuče loptu nekih 20-ak metara i šibne je u rašlje.

Link to comment

Dobro, ima 10 asistencija na 20 utakmica... i dalje je to fantasticna statistika.

 

Samo u Evropi ima 2 asistencije, protiv Valete... ne znam da li si i to brojao...

Edited by Milosh76
Link to comment

Dobro, ima 10 asistencija na 20 utakmica... i dalje je to fantasticna statistika.

 

Samo u Evropi ima 2 asistencije, protiv Valete... ne znam da li si i to brojao...

Link to comment

Dobro, ima 10 asistencija na 20 utakmica... i dalje je to fantasticna statistika.

 

Samo u Evropi ima 2 asistencije, protiv Valete... ne znam da li si i to brojao...

 

     Jesam, ali je to kako god okreneš i brojiš ipak samo 1 asistencija i to Kataiju kod izjednačujućeg gola na Malti, u Bgdu mu je asistirao zaboravljeni Srnić. Sikimi Katai, a Mič je vario sa 25 metara. 

 

     A ovo stoji, lep učinak, Lučo prošle godine imao 15. I stoji da nam je najbolji igrač, kad mu se igra.

Link to comment

Kad se pustaju karte u prodaju za Borac? Ako slucajno bude dzabe ulaz opet ce morati da se jure karte (ovo zbog sponzora valjda) ili ce samo da puste slobodan ulaz?

Link to comment

Kad je dzabe ulaz, obicno mora da se ode do  blagajne da se uzmu besplatne karte. Protiv Radnickog je bilo tako.

 

A verovatno ce u sredu pustiti karte u prodaju.

 

 

Bude li voljom žreba odlučeno da "večiti" ukrste i u polufinalu kupa, to će značiti da ćemo u periodu od 17. aprila do 10. maja gledati čak tri okršaja Crvene zvezde i Partizana.

Prvi je na programu "večiti" derbi u okviru prvenstvene trke, dok bi dueli u kupu bili odigrani 26. aprila i 10. maja.

Edited by Milosh76
Link to comment
Kad je dzabe ulaz, obicno mora da se ode do  blagajne da se uzmu besplatne karte. Protiv Radnickog je bilo tako.

 

Toga sam se i plasio. Jos imam traume od podizanja karata za neku besplatnu utakmicu. Jel i dalje lomljava oko blagajni il karte mogu da se uzmu relativno civilizovano? Nema neka opcija da se podignu negde u gradu dan pre?

 

Mozda mogu u sredu da se svrcnem biciklom do stadiona po karte. Tad sigurno nece biti guzve.

Edited by katamaran
Link to comment

Ma nece biti par hiljada ljudi, pogotovo ako padne kisa... ne bi trebalo da bude bilo kakve guzve

 

A cisto sumnjam da ce biti dzabe ulaz.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...