Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

@moća

 

koji je ovo bunker u sezoni koji razbijate penaltikom?

Valjda bitno da li je bio ili ne?

A vidim i vama ne ide lose.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Nemoj da si na kraj srca nije igrao ni Boace (samo 20ak minuta), ni Donald, Ristic je bio na krilu...to je prakticno bio jaci drugi sastav... A da  smo igrali ocajno, to stoji. A sa Milijasem u timu, sporim veznim redom, napadacem koji se slabo krece, krilom koji to nije, se ne moze igrati normalan fudbal.

 

U derbiju ce biti tuca, mozda i prekid... verovatno X...

Link to comment

Ruiz je stvarno misterija, nije bilo stranca koga su toliko čekali i koji je dobijao toliko šanse a da toliko ništa nije uradio. Danas i penal da mu se pomogne i opet ništa

Link to comment

bio na utakmici i jos ne kuzim na sta sam izgubio dva sata zivota. grobari ce nas ubiti u derbiju. ono ni na sta ne lici. uzasni smo.

 

Bio i ja. Tragikomicno. Prvi penal veze s mozgom nema. Drugi je cist ko suza, mada se onaj car vise bunio za drugi nego za prvi... 

 

A sto se tice derbija sloio bih se da nisam gledao i komsije u poslednjih par izdanja, Bice to jedan kvalitetan krs od tekme.Slican prethodnom...

 

Milijas izgleda ko da su ga aktivirali posle par sezona neigranja, ali deluje jos grdje kad su on i Kanga zajedno na terenu. Ovaj tim ne moze da trpi dva takva igraca. Kanga je toliko nezaintresovan za sve osi da on pipne loptu da je to uzas. Bukvalno ceo tim sluzi samo da njemu da loptu a on onda usere 10 pasova pre nego ubode 1 kako valja. 

 

Vujaklija je ipak nista vise od podmladjenog Sikime... 

 

Sve u svemu, nasa igra se svela na to da pustimo Kangu da nesto kreira, umesto da pokusamo da odigramo neku akciju koja ne podrazumeva da on mora da pipne loptu 100 puta... Imali smo 1 akciju koja je licila na fudbalski pokusaj. 

 

Racic ce tesko da bude ozbiljan igrac. Nit pasa, nit suta, nit fudbalske inteligencije... samo sirova snaga. 

 

Plavsa je najbolji, Iko gresi dosta, najvise se trudi i jedini izgara. Svidja mi se i mali Milosevic. Brz je do jaja i ima odlican centarut. Bukvlno ni jedan m nije bio los. A iskulirali su ga bar 20 puta kad je lepo utrcavao...

 

Sve u svemu bar sam se lepo osuncao :)

Link to comment

Derbi sudi Danilo Grujic zvani Grobari Cokot..

 

Odlican slagvort grobarima da kukaju oko penala Rnica kad se posle 56og gledanja snimka utvrdilo da ga je lopta pogodila u butinu, a ne u ruku.

A ustvari...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...