Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

A da sacekate 2 dana da izadju kvote, pa onda da nagadjate?

 

Recimo iz 1 u 2 nije ispod 20, zar ne? To bar komsije znaju kako se igra... 3 utakmice pre Zvezde je tako islo u njihovu koristi... Tu je lova do krova.

 

 

Da se ogradim, Nikodije cesce ide u kladionicu od mene u poslednjih 10 godina :D

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

u kojoj kladži može da se uplati singl na domaću ligu?

moglo je u meridianu. ja singlirao svojevremeno zvezda-sloboda 2-2 za 1000, 1500 dindži

 

a ove veće uplate tipa 1000€ na domaću ligu nema šanse da bi prošle

meni pre par godina nisu hteli da prime uplatu od po 50€ na finale lš(arsenal - barcelona) 1-2 i 2-1

primili su po 25€, kao da su predosetili

:fantom:

Link to comment

Božović podneo ostavku.

Red je da se Bard vrati, sad ili nikad.

 

Kumse mogao bi malo da svratis na kladionicarski topic

Edited by Cash
Link to comment

Božović podneo ostavku.

The boy who cried ostavka :)

 

http://mondo.rs/a1001210/Sport/Fudbal/Crvena-zvezda-Partizan-1-3-154.-veciti-derbi-izjava-Miodraga-Bozovica.html

 

Al nije da nisam guglao posle 

 

Men se cini da maltene ne postoje sanse za idealan scenario - dupla kruna + srecan put

 

Al ako nista drugo ne verujem da ce se zadrzavati ako ostanemo bez titule.

Edited by katamaran
Link to comment

u kojoj kladži može da se uplati singl na domaću ligu?

Ja u Balkanbetu uplaćujem redovno, veći "derbiji" mogu i uživo da se igraju u toku utakmice

Link to comment

pa kolika je kvota na zvezdu u domacoj ligi? ako je 1.3 ili 1.4 kako je gore navedeno, to je fantazija od kvote. jos ako moze singl kao sto katamaran kaze, to onda vredi uplatiti

protiv javora je bilo 1.3

Link to comment

Stizu nam bolji™ dani...

 

Kako Alo piše Božović će na leto napustiti Zvezdu bez obzira na to da li osvoji titulu, a najbliži da ga zameni je  Aleksandar Janković

 

Alo jeste djubre, ali bojim se da je u pravu ovaj put

Link to comment

 

Kako Alo piše Božović će na leto napustiti Zvezdu bez obzira na to da li osvoji titulu, a najbliži da ga zameni je  Aleksandar Janković

 

 

 

Harper likes this!  :P

Link to comment

Mene se Grofara toliko dojmio da verujem da bi Murinjo bio pomak na bolje. Valjda je naucio nesto po tim Belgijama a cisto sumnjam da bi imao ovako kilave rezultate sa ovako jakim timom.

 

Da ne otvaramo diskusiju koliko je tim zaista jak, cinjenica je da odavno neki trener nije dobio toliku finansijsku potporu od uprave.

Link to comment

Kata, ako misliš na igrački kadar, ko zna kako su dovođeni igrači i koliko su /ne/plaćeni. Verovatno neki dug za koji ćemo se jebavati za Euro licencu za neku godinu i desetine procenata od sledeće prodaje. 

 

Što se tiče Jankovića, sere mi se od svih eksperata koji su povratnici. Znači ovde su uglavnom failovali, pa su otišli preko i failovali još više da bi se vratili ovde da failuju još jednom. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...