Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

100% si siguran da je zatvoreno? Imas sjajnu priliku da se obogatis narednih par dana...

 

Kladionice posebno vole vas sigurne

 

dobro, valjda se zajebavas. znam ja da ljudi vole da zive u paralelnoj stvarnosti onda kada im se realnost ne dopada... ali ipak se nadam se da se zajebavas

Link to comment

dobro, valjda se zajebavas. znam ja da ljudi vole da zive u paralelnoj stvarnosti onda kada im se realnost ne dopada... ali ipak se nadam se da se zajebavas

Ja se nadam da ces staviti (minimum)par hiljada evra na nas u sledeca dva kola. Cisto da ne ispadne da si jak samo na recima.

 

Kad bih bio toliko siguran i kucu bih stavio.

Link to comment

Ja se nadam da ces staviti (minimum)par hiljada evra na nas u sledeca dva kola. Cisto da ne ispadne da si jak samo na recima.

 

Kad bih bio toliko siguran i kucu bih stavio.

 

nisam isao u kladionice godinama, pa ne znam kako se krecu kvote na zvezdinim utakmicama prvenstva. kapiram da ne moze biti preko 1.05 na zvezdu u bilo kojoj utakmici. pa je malo bezveze da stavim hiljadu evra da bih dobio 1050, pritom ne verujem da moze da se igra u singlu bilo sta osim partizana, pretpostavljam. trebalo je juce da stavim te pare na partizan, tu sam se zajebao.

Link to comment

Realno, za AV je opasniji cirkus od titule CZ ove sezone, nego opozicija sa sve protestima, mozda Koki™ dobije poziv...samo cisto sumnjam.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

nisam isao u kladionice godinama, pa ne znam kako se krecu kvote na zvezdinim utakmicama prvenstva. kapiram da ne moze biti preko 1.05 na zvezdu u bilo kojoj utakmici. pa je malo bezveze da stavim hiljadu evra da bih dobio 1050, pritom ne verujem da moze da se igra u singlu bilo sta osim partizana, pretpostavljam. trebalo je juce da stavim te pare na partizan, tu sam se zajebao.

Ne idem ni ja al mislim da nece biti ispod 1.7 po utakmici.

 

1.7 x 1.7 = 2.89 samo na sledeca dva kola

 

Stvarno bi bila steta da propustis tolike sigurne pare kad vec znas sta ce biti.

 

Sve i da je 1.05 opet nije bezveze kad si vec toliko siguran.

Edited by katamaran
Link to comment

Napredak u Krusevcu ce biti jako tesko gostovanje, pogotovo posle ove "divne" kise. Vosa je uvek tezak protivnik za nas, doduse i za komsije koje ce igrati bez Evertona i jos par igraca.

 

Bice zanimljivih ™ mesec dana pred nama.

Link to comment

Ne idem ni ja al mislim da nece biti ispod 1.7 po utakmici.

 

1.7 x 1.7 = 2.89 samo na sledeca dva kola

 

Stvarno bi bila steta da propustis tolike sigurne pare kad vec znas sta ce biti.

 

Sve i da je 1.05 opet nije bezveze kad si vec toliko siguran.

 

cekaj, neka kladionica daje 1.7 kvotu na neku zvezdinu utakmicu domace lige, a da nije partizan???  nemoguce, nisu toliko blesavi valjda. ni za prelaz u zvezdinim utakmicama ne moze biti tolika kvota

Edited by Nikodije
Link to comment

Cifru sam lupio al ne verujem da sam mnogo omasio. U kladionice ne idem al naletim na kvote tu i tamo.

 

edit: @ kocosi

 

Jos nisu izbacili kvote za subotu? Ne nalazim nista na mozzartbetu a koliko znam kod njih moze da se igra najregularnija liga u svemiru.

Edited by katamaran
Link to comment

Nisu još izbacili na Mozartu. Prtzn je bio 1,20 u N. Pazaru na dan utakmkce npr

 

nisam isao u kladionice godinama, pa ne znam kako se krecu kvote na zvezdinim utakmicama prvenstva. kapiram da ne moze biti preko 1.05 na zvezdu u bilo kojoj utakmici. pa je malo bezveze da stavim hiljadu evra da bih dobio 1050, pritom ne verujem da moze da se igra u singlu bilo sta osim partizana, pretpostavljam. trebalo je juce da stavim te pare na partizan, tu sam se zajebao.

 

Može singl, igrao sam na  Prtizan svaku prvenstvenu ove godine, koliko god da je mala kvota

Dugoročno imaš garantovan plus, a kad izgubiš nije ti žao para. win-win™

Link to comment

Napredak u Krusevcu ce biti jako tesko gostovanje, pogotovo posle ove "divne" kise. Vosa je uvek tezak protivnik za nas, doduse i za komsije koje ce igrati bez Evertona i jos par igraca.

 

Bice zanimljivih ™ mesec dana pred nama.

 

:D

 

Mozda u nekoj drugoj sezoni. Videli smo u NS ove godine kako to izgleda.

Link to comment

Nisu još izbacili na Mozartu. Prtzn je bio 1,20 u N. Pazaru na dan utakmkce npr

 

 

Može singl, igrao sam na  Prtizan svaku prvenstvenu ove godine, koliko god da je mala kvota

Dugoročno imaš garantovan plus, a kad izgubiš nije ti žao para. win-win™

 

cekaj, ako te dobro razumem, moze da se igra singl na utakmicu domaceg prvenstva novi pazar - partizan, gde je kvota 1.20? o svasta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...