Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Serija je odlična. Dobro vozi, dobro je odradjena, i ostaje samo da se vidi da li će održati nivo do kraja.

 

Inače najinteresantnije mi je što su  glavne zamerke forumskih nitpikera od prve epizode ispravljene. Da ne znam bolje rekao bi da Bjela čita forum :fantom:

 

PS odlične su mi one kameo uloge - u prvoj Enver Petrovci/koji i dalje perfektno govori srpski :s_c: / a večeras bio Toma Kuruzović.

Link to comment

Da li postoji ikakva približna istorijska ličnost u vidu atraktivne mlade žene na čelu neke banke u Srbiji tog doba?

 

Dobro pitanje. Znamo svi za naše žene vojnike, pilote, arhitekte-urbaniste i umetnice iz tog perioda. Izgleda da je kao model poslužila Gordana Bajloni, zanimljiv lik, načelnica banke u prodičnom vlasništvu a i mondenskog Beograda tada. Intervjuisala ju je Mira Adanja Polak par puta, ko bi drugi lol. Mada mislim da je ovaj moderni menađmentski fazon malo romansiran.

 

edit:

 

evo našo malo parče, neveratno lepa tad a bogami i sad, samo valjda za potrebe serije prebačena iz kasnih tridesetih u 10ak godina raniji period

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

Trebalo bi.

Ako RTS naruci seriju onda se kaze za RTS proizveo taj i taj, u suprotnom je producent.

Ubice na pinku kazu

Pa, ne...

U UMO nema, a u drugim serijama nije Generalni direktor RTS potpisan kao producent.

Bezveze je to podilaženje...

Link to comment

Prosle nedelje nisam gledao od pocetka... Videh veceras da spica krece sa RTS i Kobra zajednickim snagama... Ne znam sta je tu podilazenje i ko kome... Bjela frajer, ma sta zli prico

Link to comment

Pa, ne...

U UMO nema, a u drugim serijama nije Generalni direktor RTS potpisan kao producent.

Bezveze je to podilaženje...

bio glavonja potpisan u sgbč

 

mislim da ima veze ako rts naruči projekat, onda se potpiše, a ako ga produkcija prvo završi pa tek onda uvali onda ništa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...