Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

5 hours ago, Ros said:

cekaj da se malo sredimo.

znaci:

1. pevacica

2. crna svadba

3. besa 2

4. ubice mog oca

 

Ubice mog oca su 2x besili pevačicu na crnoj svadbi. :D

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Jel neko gledao Kljun sinoc? Vredi li nesto?

 

мени било досадно. споро и не баш занимљиво

  • Hvala 1
Link to comment

Meni bilo okej za prvu epizodu. Glavnu glumicu kao da su birali da bude kopija Sare Lund. Ima tu i tamo klišea kao drkavi šef, mladi šeptrljavi sidekick, ali kao prva epizoda nije loše.

  • Hvala 1
Link to comment

Odakle pare za toliko serija? Imam utisak da štancuju svaki mesec po 2 nove serije. Svaka čast vama koji pratite sve, ne mešate radnju i likove. 

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Jel neko gledao Kljun sinoc? Vredi li nesto?

Gledao, zanimljiva postavka, malo Mađari, malo seoski ludaci, psiho detektivka... Malo kog glumca sam prepoznao. Ova je glumela onu advokaticu (advokatkijnju?) u 12 reči, tu je Mićko Ljubičić, Ljilja Blagojević. Mađari kapiram da su kadrovi iz njihovog pozorišta odozgo. Pandurska stanica u Beogradu ista ona iz Grupe. Videćemo kako će da se razvija, ove naše serije obično počnu ambiciozno, ali ne umeju da izvedu zamišljeno do kraja.

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Zabalujev said:

Gledao, zanimljiva postavka, malo Mađari, malo seoski ludaci, psiho detektivka... Malo kog glumca sam prepoznao. Ova je glumela onu advokaticu (advokatkijnju?) u 12 reči, tu je Mićko Ljubičić, Ljilja Blagojević. Mađari kapiram da su kadrovi iz njihovog pozorišta odozgo. Pandurska stanica u Beogradu ista ona iz Grupe. Videćemo kako će da se razvija, ove naše serije obično počnu ambiciozno, ali ne umeju da izvedu zamišljeno do kraja.

Isti utisak, konacno jedna serija da nije BG. Subotica je prelepa, nadam se da ce biti jos omaza lokalnim gradjevinama i istoriji grada i tog dela Vojvodine.

 

Serija mi je brzo prosla, ne deluje mi da je spora, gluma za sada ok... malo mi je zvuk los, da li je do premotavanja unazad (desi se da zvuk bude losiji) ili je jednosavno takav zvuk generalno.

 

Atmosfera je kao u seriji the killing sto neko rece i pre mene. Muzika mi malo odudara, ali dobro.

 

Svidja mi se sto su angazovani lokalni glumci uz par poznatih.

 

Veceras druga epizoda, gledacu svakako iako imam jedno 5 pocetih pa nikad zavrsenih serija.

Link to comment

Ja zadovoljan i drugom epizodom, pošto i nemam nekih očekivanja, niti sam nešto pratio te skandi-krimi serije, valjda mi je lakše da otrpim :DNe verujem da će me serija iznenaditi nekim obrtom. Baš da vidimo da li će u izvedbi Junajted grupe DB da bude malo ocrnjen. Izluđuju me blokovi reklama  gde Nova samo reklamira samu sebe i to sve dva put.:wacko:

  • +1 2
Link to comment

To s reklamama su na EON-u nešto zeznuli, tj. ako se vrati samo sekundu unazad idu "prave" reklame. To je zapravo onaj VIDA sistem koji testiraju da svako ima persionalizovane reklame, ali zasad idu samo UG najave.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...