Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Јуче ми је севнуо деда у једном документарном кадру Јованке Броз :1945_flag_yu:

 

Па следећег дана са мамом анализа претходне епизоде, са инсајд детаљима из визуре (тада) клинца...

 

Данас ми каже да се деда стално свађао са Крцуном (наводно једном скоро и потукао) ... око Партизана и Звезде :D

  • +1 3
Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
Don’t kill the messenger. Samo prenosim šta je čovek rekao javno, stvarno nemam dodira sa tim svetom.
Nije tebi upućeno nego onome što laprda...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Јуче ми је севнуо деда у једном документарном кадру Јованке Броз :1945_flag_yu:

 

Па следећег дана са мамом анализа претходне епизоде, са инсајд детаљима из визуре (тада) клинца...

 

Данас ми каже да се деда стално свађао са Крцуном (наводно једном скоро и потукао) ... око Партизана и Звезде :D

Deda ti je bio grobar?

Rispekt :D

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Deda ti je bio grobar?

Rispekt :D

Масивни. Био је и у управи једно време, заједно са потоњим председником једне суседне нам државе.

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Jel vam stvarno gluma Ivane Vukovic losha? Meni je ona veliko osvezwnje, svuda gde se pojavi. Ne znam sta je onda dobra gluma, Boda Ninkovic vlasnik kafica ili Vojin Cetkovic koji se s polucilindrom seta gore dole jednom ulicom u rendom epohi

  • +1 2
Link to comment

Meni je samo pomalo blazirana, šta god da se desi na ekranu uvek isti izraz lica, uvek skoro isti ton. Ništa strašno, može malo bolje, ali nije loše uopšte. Žena je glumčina u poređenju sa Emily Blunt. I da, cela glumačka ekipa je osveženje.

  • +1 1
Link to comment

To sa blažom glumom ako je dobra kamera nije problem, vidi se sve, nego smo mi navikli na staru generaciju pozorišnih glumaca koji su i pred kamerom prenaglašavali kao da to treba da vidi neko iz posljednjeg reda Narodnog pozorišta.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Imala je i momente kad pukne, ali se brzo vrati u "normalu". Lepo je Morgana opisala. Da li je sama Ivana tako videla svoj lik, ili uz asistenciju reditelja, nije previse ni bitno. Bitno je da je takav pristup funkcionise..

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

To sa blažom glumom ako je dobra kamera nije problem, vidi se sve, nego smo mi navikli na staru generaciju pozorišnih glumaca koji su i pred kamerom prenaglašavali kao da to treba da vidi neko iz posljednjeg reda Narodnog pozorišta.

A znači ne tripujem kada to često pomislim :D

Link to comment
A znači ne tripujem kada to često pomislim [emoji3]
To je ozbiljan problem kod svih naših glumaca "gluma za krupni plan"...







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

To sa blažom glumom ako je dobra kamera nije problem, vidi se sve, nego smo mi navikli na staru generaciju pozorišnih glumaca koji su i pred kamerom prenaglašavali kao da to treba da vidi neko iz posljednjeg reda Narodnog pozorišta.

 

Ja stvarno mislim da to nije do glumaca već do režisera, i onoga za šta se glumi. Ako se pravi nešto za demografiju 50+ tj sve živo što je RTS napravio u prošlih 30 godina, to je jednostavno MO koji se traži. Teško mi je baš da poverujem da je to generacija glumaca osakaćena. Najšira demografija generalno ceni karikaturalne simpa likove, dakle drže se onoga što prolazi. Ali to je dijametralno drugi paket od krimi serije. Inače, naježim se i sam kad vidim toliko preglumljavanje.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...