Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 9.9.2021. at 15:41, Frank Pembleton said:

Pisao već ja i žena pokrenuli to da gledamo ide uvod i onda špica:
Scenario Radomir Ratko Dmitrović...

Mi se pogledamo i ono : Jbga mnogo je, gasi...







... Shiit has hit the fan
 

Па није он сценариста, него је група сценариста радила по његовој књизи. И што сте толико острашћени, па ја, Србенда :ss1:, некада сам гледао серију према књизи Ненада Чанка (прва сезона Јагодића) и био солидно задовољан. :fantom: Око "Бележнице" утисак ми је: изврстан почетак, личило на српски Досије Икс, али као да су испуцали буџет за специјалне ефекте у првим епизодама, па су у наставку претерано "лимунадисали" и "сапунисали". 

  • -1 2
Link to comment

uuu odlichno negledala sam i chanka rolf.gif ali elementarno, toliko mogu uvek da uchinim za sebe, nema tu ostrashcenosti, samo me zabole. nije da je klasik velikan da mi je moranje da razdvajam lik i delo dry.png
a i navezbala sam negledanje iz nekoliko pokushaja gledanja veceg broja mokrih snova debelog dimitrija. moze se, nije uopshte teshko hihi.gif

pre bih gledala ranjenog orla 6x [emoji38]ol:

no nisam ja neki etalon, ja sam i inache shampion negledanja. shampionka.

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
Link to comment

Ти пројекти су тимски рад великог броја људи, па је штета не видети жанровске првенце. (нека готик-мистерија у Јагодићима и СФ-мистерија у Бележници) Али свако нека ради како му драго. :fantom: Нису ремек-дела, али су као пионири жанра значајни јер утиру пут за даље.

Link to comment

Погледао сам синоћ, више документарна него играна серија засад, али дјелује коректно.

  • Hvala 1
Link to comment

Вечерас креће Бранилац.

 

Quote

Serija "Branilac", rađena je prema istinitim događajima po knjigama advokata Olivera Injca "Velike advokatske odbrane", advokata Filote File "Branio sam na smrt osuđene", kao i po originalnim predmetima advokata Veljka Guberine i advokata Tome File. Ova serija, na filmski uzbudljiv način, elementima drame i trilera, dočaraće nam životne priče običnih ljudi, koji su se našli u situacijama sa kojima nisu umeli ili nisu mogli da se nose. Okosnica svih priča su ljubav, uticaj sredine u kojoj žive, borba za moć, sa zapletima koje samo život može da kreira. Sve priče pratimo iz ugla advokata - branilaca u potrazi za istinom, koji nas vode kroz živote glavnih aktera i postupno nam rasvetljavaju okolnosti koje su dovele do zločina.

https://www.rts.rs/page/tv/sr/story/20/rts-1/4508053/.html

Link to comment
24 minutes ago, renne said:
2 hours ago, morgana said:
je li neko gledao jovanku? da ne posezem za serijom ako je zestok falsifikat ili neko desno citanje. sto mu dodje na isto.

Gledaj

 

 

hocu, hocu, samo da zavrsim djoganija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...