Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

9 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Погледао, није лоше изведено. Јездић претјеран али хајд за промјену има другачију улогу.

Dobra druga. Sve odlično urađeno

  • +1 1
Link to comment
Aviondžije, serija je treš, ali toliko da kida kako je dobra! Odlična ekipa, dijalozi...
Ajooooj...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Besa-2-sezona-Radivoje-Rasa-Bukvic
 

Besa“ 2. sezona ove jeseni stiže na naše male ekrane. Čekanju je došao kraj. Kako ekskluzivno saznajemo, najiščekivaniji triler godine, seriju „Besa“ gledaćemo posle finala serije “Crna svadba” na kanalu Superstar. Kao što je poznato „Crna svadba“ emituje se po završetku misteriozne krimi drame “Pevačica”.

 

Publika će u narednih 10 nastavaka imati prilike da upozna i nove likove. Među novim glumcima (kojih ima dosta) veliki favoriti su Florist Bajgora koji je igrao u seriji “Gangs of London”, Katarina Čas koja je glumila u hit filmu „Wolf of Wall Street“ i popularnoj seriji „Berlin Station“, kao i Gezim Zherka i Dea Bajaziti koji će sigurno osvojiti publiku…

– Za mene je bio veliki izazov i velika čast da režiram na osam različitih jezika, i obožavam kombinaciju različitih kultura koja je skroz spontano prisutna u našoj seriji – rekao je režiser Igor Stoimenov.

Link to comment

Nekad davno je bilo kad ne znas sta ces sa detetom daj ga u policiju (musko) ili u frizerke (zemsko) Sad dodje vreme da tu decu daju da snimaju serbske serije :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
Besa-2-sezona-Radivoje-Rasa-Bukvic.jpg   „Besa“ 2. sezona ove jeseni stiže na naše male ekrane. Čekanju je došao kraj. Kako ekskluzivno saznajemo, najiščekivaniji triler godine, seriju „Besa“ gledaćemo posle finala serije “Crna svadba” na kanalu Superstar. Kao što je poznato „Crna svadba“ emituje se po završetku misteriozne krimi drame “Pevačica”.
 
Publika će u narednih 10 nastavaka imati prilike da upozna i nove likove. Među novim glumcima (kojih ima dosta) veliki favoriti su Florist Bajgora koji je igrao u seriji “Gangs of London”, Katarina Čas koja je glumila u hit filmu „Wolf of Wall Street“ i popularnoj seriji „Berlin Station“, kao i Gezim Zherka i Dea Bajaziti koji će sigurno osvojiti publiku…
– Za mene je bio veliki izazov i velika čast da režiram na osam različitih jezika, i obožavam kombinaciju različitih kultura koja je skroz spontano prisutna u našoj seriji – rekao je režiser Igor Stoimenov.
Jedva čekam, mada me ne raduje promena režisera.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Jedva čekam, mada me ne raduje promena režisera.







... Shiit has hit the fan
 

to je bila odlicna serija. verovatno i najbolja iz ovog novog talasa nase kinematografije. nastavak joj nije bio potreban,

tu mi je strepnja dublja od nade, da citiramo najveceg kalemara medju predsednicima.

Link to comment

Novi ciklus „Ubica mog oca“ gledaoci će imati priliku da vide ove jeseni na kanalu Superstar. I to, kako ekskluzivno saznajemo – odmah po završetku druge sezone serije „Besa

Publika s nestrpljenjem očekuje UBICE MOG OCA sezona 5. Kako stvari stoje, čekanju se bliži kraj. Naime, sredinom aprila pala je poslednja klapa serije. Scenario potpisuje Nataša Drakulić, a režiju Maša Nešković.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...