Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Nemam pojma, pogledao sam prvih 10 minuta i nisam mogao dalje.
Na kraju sam saznao da ne ide na Superstaru (iako na početku ima njihov logo) nego na Kuriru. Valjda zato nije ni privukla neku pažnju. Ali dobro, to je ista kuća.

Link to comment

nisu losi ovi advokati. zanimljiv format za koji mi se cini da im je uspeo.

dobri su bili i guberina i filota fila(za sada).

pravi knedlu u grlu. pokazuje ljudska prava u sfrj iz druge vizure.

  • +1 1
Link to comment
Vidim u Kljunu koriste prave snimke sa prošlogodišnjih protesta ispred skupštine, zanimljivo
Masovne scene su mnooogo skupa rabota, a treba i znati...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
11 hours ago, foto said:

nisu losi ovi advokati. zanimljiv format za koji mi se cini da im je uspeo.

dobri su bili i guberina i filota fila(za sada).

pravi knedlu u grlu. pokazuje ljudska prava u sfrj iz druge vizure.

 

 

i meni je ovo baš dobra serija (- jezdić u kao guberina u prvoj priči, al on mene nervira pa ne znam da li sam baš objektivna)

Link to comment

Da smile.png
Nego Mićko je pričao kod Ivana na koje probleme United Media nailazi pri snimanju serija. Ugovore o zakupu im navodno otkazuju u poslednjem trenutku, neki kada čuju da se radi o UM odmah odustaju od saradnje itd...

Link to comment
1 hour ago, svashtabezneshto said:

 

 

i meni je ovo baš dobra serija (- jezdić u kao guberina u prvoj priči, al on mene nervira pa ne znam da li sam baš objektivna)

 

1 hour ago, renne said:

Jezdić je odlično odradio posao

zlezda van klisea barabe, u ulozi homo guberine je odlican. super. bilo ga je dobro i gledati, a narocito slusati.

Link to comment

Za ljubitelje telenovela dobre vesti :)

 

Serija “Dinastija” i dalje će se prikazivati radnim danima, od ponedeljka do četvrta, ali od 22.00 na TV Pink! Ova vest će obradovati ljubitelje domaćih telenovela, jer će moći nesmetano da prate “Kolo sreće” na TV Prva.

 

“Kolo sreće” je krenulo nešto ranije da se emituje, ali kada je počela srpska “Dinastija” mnogi gledaoci su bili u dilemi za koju od ove dve serije da se odluče da gledaju. Od sutra, 11. oktobra, neće više imati taj problem.

 

Četiri dana u nedelji moći će da uživaju u maratonu domaćih telenovela – “Igra sudbine” (TV Prva u 20.00), “Kolo sreće” (TV Prva u 21.00) i “Dinastija” (TV Prva, 22.00).

Link to comment
Da smile.png
Nego Mićko je pričao kod Ivana na koje probleme United Media nailazi pri snimanju serija. Ugovore o zakupu im navodno otkazuju u poslednjem trenutku, neki kada čuju da se radi o UM odmah odustaju od saradnje itd...


A Mićko to zna jer je on... Šta?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...