Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ima scena u seriji Grupa kada se okupljaju u kući pokojnog Sremca da izjave saučešće, svi odreda izgledaju kao da su ih iz CZ-a pozajmili, nema nikakvog ulepšavanja, ružni, zli i gadni. Pomislih, jbt ovo je Srbija, koja vlada, gradi, troši, i sve ostalo.

Link to comment
On 27.10.2019. at 15:34, nisam ja said:

Ko je ta? 

Spoiler

baric2-060317.jpg

Lana Barić

U njenu odbranu ima najslabiji lik u seriji,ženu-majku na ivici nervnog sloma ,prežvakano tisuću puta 

Link to comment
23 minutes ago, Arkadija said:

Ima scena u seriji Grupa kada se okupljaju u kući pokojnog Sremca da izjave saučešće, svi odreda izgledaju kao da su ih iz CZ-a pozajmili, nema nikakvog ulepšavanja, ružni, zli i gadni. Pomislih, jbt ovo je Srbija, koja vlada, gradi, troši, i sve ostalo.

 

ne znam, to je vec neka druga tema. imali su realistican pristup koji im je uspeo samo u sektoru kamere. mada tako je i najjeftinije snimati, pa je pitanje dal su hteli il su morali. verovatno i jedno i drugo. sve ostalo je realisticno do moga. od ekstremno iskonstruisane price, preko banalnih dijaloga, uzasne glume do svako malo opste mesto scena kao sto je ta koju pominjes. tu konkretno vidimo gomilu statista u tamnim jaknama kojima su rekli da prekrste ruke i cute dok glumci kao nesto istrazuju i domundjavaju se...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Dajte, molim vas, Hobotnica 😄 Jedno te isto iz sezone u sezonu, dijalozi, produkcija piš živi, da se postide pred Halo, taksi! i Ćao, inspektore.:fantom: Ta serija prosto loše stari.

Elem, pratim i dalje Grupu, nije loše, no bojim se da će traljavo da završe seriju, ne umeju naši scenaristi da svoje zapetljancije povežu u neki smislen rasplet:  Senke..., neko pomenu Besu, pa Pet...

Još uvek su Ćetković i Mima dekor u seriji, a naši ugledni epizodisti i omladina u prvom planu. Naravno da je tajkun hotelijer sajko sa PTSD od otmice koji je ljubitelj klasične muzike 😊

Inače, što se prve gimnazije tiče,možda su i hteli da svi kažu da to veze s pravom Prvom nema, s obzirom na materiju. Bolje nego da su izmislili Osamnaestu, ili tako nešto. U seriji mi više upadaju panduri koji sede na poslu dan i noć. Ove neke moje komšije panduri od 7 do 3 i ćao. 

Kako god, može da se gleda, kakav šoder gutamo sa striming servisa... Mada meni ni neke mnogohvaljene svecke serije nisu ostavile neki utisak, nisu ni ti Piki Blajnersi za svakoga.

 

Da, setih se da jednog lika koga znam videh kao statistu u Pet (jedan id pandura koji apse onog korumpiranog) i u prvoj epizodi grupe ( jedan od radnika na gradilištu), garant je bio u još nekoj.

Edited by Zabalujev
Link to comment
5 hours ago, ultra plasticni said:

+1 na Bilija.

Sinoc sam pogledao Grupu i nesto kasnije Gomoru.

Grupa je Ubice moga oca za "nagledane", a Gomora je Hobotnica za decu

:smiley_hail:

4 hours ago, Zico said:

Ali samo do ubistva inspektora Katanija, znaci samo prve 4 sezone.

+1

Link to comment
5 hours ago, ultra plasticni said:

+1 na Bilija.

Sinoc sam pogledao Grupu i nesto kasnije Gomoru.

Grupa je Ubice moga oca za "nagledane", a Gomora je Hobotnica za decu

:smiley_hail:

4 hours ago, Zico said:

Ali samo do ubistva inspektora Katanija, znaci samo prve 4 sezone.

+1

Link to comment
Jel ima negde engleski subtitle za Besu? Gde bih to pojurio?
Oni nisu neki Netflix ili HBO koprodukcija?
Da je to, bilo bi titlovano...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 28.10.2019. at 18:19, Zico said:

Ali samo do ubistva inspektora Katanija, znaci samo prve 4 sezone.

 

Nije losa ni peta sezona. :)  Treca je losija od ostalih, a prve dve kidaju.

Edited by Meazza
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...