Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

26 minutes ago, colonelo said:

 

Na osnovu čega si to tako protumačio?

Misliš na odnos malog Dagija i mlade majke - glumice ?

Upravo.

 

Proverio sam na wikiju, Olivera je imala dvadeset jednu godinu kad ga je rodila. U tekstu, na tome insistira, 'nije imala ni dvadeset'

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Gledao neko Dug moru,kakvi su utisci? Da znam da li da vraćam na D3 ili ne...

Ja gledam i borim se da ne zaspim.

Obzirom da je prva epizoda, možda treba odgledati još bar jednu, pre definitivnog zaključka.

E da i ton je katasrofalan.

Link to comment
42 minutes ago, Arkadija said:

Ja gledam i borim se da ne zaspim.

Obzirom da je prva epizoda, možda treba odgledati još bar jednu, pre definitivnog zaključka.

E da i ton je katasrofalan.

Evo završavam prvu epizodu i ne dopada mi se nikako,ali daću još jednu šansu,čisto zbog Sergeja.I da,ovaj Vučić Perović nije loš glumac.

 

@Jumanji

 

Da.Prošlog ponedeljka.

Edited by Milošica
Link to comment

dosta jeftino se gradi turobna atmosfera, oni preuski kadrovi nekako djeluju amaterski. namjere su jasne ali izvedba skripi. svjetlosni uslovi u kojima je snimano mnogo smornije djeluju uzivo nego na tv, ovdje su jednostavno blijedi.

 

a prica mi nije interesantna, ukleto kamenje i prokleta mjesta, nije my cup of tea bez obzira na produkciju.

Link to comment

Prva epizoda serije Grupa na RTS1. Sat i po. Svidelo mi se. Posle serije Pet i onih izmaštanih krimosa ovo je čist realizam sa sve RL krimosom na kraju. Klinci odlični, matorci na nivou. Vojin Ćetković i Lutkić od poznatijih, Mima Karadžić nešto malo, mora da će da dobije još munuta u nastavku. Ostalo ovi na koje nalećem u stranim i domaćim produkcijama, a ne znam im imena.:happy: Fina zabava za nedelju uveče. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...