Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

2 hours ago, Fakundo Sava said:

Expresno odgledao besnu Besu, što pre kako mi ovi sa prve ne bi pokvarili ugođaj, odlična je do poslednje epizode, kada je sve zbrzano i antiklimatično. Očekivao sam do ovo bude zaokružena priča ali je ostavljen cliffhanger najava nastavka ali njega ni na vidiku

 

Dobra gluma, bez slabih karika, Krivokapićev lik višak, možda su imali planove sa njim za nastavak 

Ona srednjoškolka ima skoro 30 godina i nisam je prepoznao iz Senki tamo glumi nesrećnu kurvicu iz jatagan male

Nije mi bila poznata ona hrvatska glumica srpskih korena, nije morala da fura onu dečki frizuru

Jedna od retkih serija za preporuku nekome sa strane

Ajd frizura,nego me njena gluma nervira.Meni jedna od slabijih karika serija.

Link to comment
27 minutes ago, renne said:

ima na balkandowload-u

nakon tvoje odlične preporuke za rarbg.to, odoh bez oklevanja i registrovah se za ovaj sajt i sad skidam seriju

 

h v a l a  za preporuke!  :thumbsup:

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

U Grupi pominju Prvu beogradsku gimnaziju, a ono sa Prvom veze nema :ph34r:

Ko to zna? i koga je briga'

U svim tim serijama Beograd izgleda ko normalan grad, čak bi se moglo reći svetski, a u stvari je prljav, oronuo i na ivici kolapsa.

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Ko to zna? i koga je briga'

U svim tim serijama Beograd izgleda ko normalan grad, čak bi se moglo reći svetski, a u stvari je prljav, oronuo i na ivici kolapsa.

+1

Bravo...Nestvarna smo rupa koja bukvalno umire a u serijama je prikazuju napucano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...