Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 13.9.2019. at 12:59, Arkadija said:

Odgledla Državnog službenika. Nije loše, onako zanimljivo je i drži pažnju. Jedino ne mogu da shvatim da nisu mogli da angažuju više statista, jbt, DB čine 4 šefa, direktor i 3 operativca. Pa makarstatisti  da zuje hodnicima. I kraj mi je totalno bzvz, čoveka su prekinuli u pola rečenice, odjavna špica i  ćao do , nadamo se, sledeće sezone.

E i ja odgledao, isti utisak, vidi se da se uzasno brzo radilo zato verovatno i ovo sto Arkadija spominje...Kancelarije DB su u Sava centru ;)  (sto naravno nema veze retko ko ce da primeti) .

Meni zanimljivo sto likovi koje tumace Janketic, Stanic i Okanovic imaju ista imena a i funkcije kao njihovi likovu u Ubice moga oca???Mislim, radio je Gaga i jedno i drugo ali... :blink: :blink: :blink:

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

To da likovi iz jedne serije budu gosti u drugoj je relativno česta pojava. Npr. detektiv Manč iz Homisajda se više puta pojavljivao u Redu i zakonu. Pogptovu ako su serije sa iste tv mreže.

Edited by Arkadija
Link to comment
On 24.8.2019. at 13:27, Milosh76 said:

 

 

Grupa je zapravo nastala od pilota "Odeljenje" koji smo pre nekoliko godina, zajedno timski uradili producent Dragan Đurković, Nikola Ležaić (reditelj Tilva Roš) i ja, i scenaristi Vuk Ršumović i Dušan Bulić i taj pilot se takođe bavio klincima delinkventima.

 

- Ali hteo sam da sada za seriju Grupa imamo još više junaka klinaca, hteo sam da imamo jedno društvo, grupu, ekipu koja je odrasla zajedno, koja ide u istu školu i onda smo krenuli da kopamo po našem detinjstvu, odrastanju, i dosta nekih tokova u scenariju je bazirano na primer na nekim mojim prijateljima iz srednje škole, ili po Katarininom (scenaristkinja Grupe) okruženju u Obrenovcu i Gvozdenovom (scenarista Grupe), u Novom Sadu.

 

A, ko pobeđuje na kraju ove borbe, gledaoci će saznati od jeseni, premijerno na Prvom programu RTS-a.
Uloge tumače: Igor Benčina; Filip Đurić; Denis Murić; Ivana Zečević; Marko Milivojev Mili; Milica Mima Trifunović; Tijana Marković; Pavle Mensur; Jasna Đuričić; Nela Mihajlović; Vojin Ćetković; Branka Katić.

 

"Odeljenje" je trebalo da razbije ali koliko cujem blokirano jer je scenario previse udarao negde gde nije smelo.

Link to comment
On 13.9.2019. at 15:42, April said:

I meni se čini da su malo naučili nešto o televizijskom minutu. Sound i kamera odrađuju posao za montažu, pa im preglumljivanje više nije potrebno. Napreduju.

 

p.s. Naravno, svi su oni šalamala za Pejakovića i Meso, ali ostaje da vidimo kako će on da iznese drugu sezonu i da se ponese sa prevelikim očekivanjima.

 

Mislim da se nastavak "Mesa" nece desiti.

 

Link to comment
 
"Odeljenje" je trebalo da razbije ali koliko cujem blokirano jer je scenario previse udarao negde gde nije smelo.
Ne znam meni je Odeljenje izgledalo kao da je fokus na policiji, a ovde na krimosima...
Možda se i varam...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Quote

Na kanalu SuperStar TV ćemo gledati i novu kriminalističku seriju "Pevačica" u kojoj se za razliku od drugih serija istog žanra, prepliće svet magije i paranormalnih pojava sa istragom oko ubistva.

"Crna magija, vradžbine, vračare...Pokušaćemo da odgonetnemo ne samo šta se desilo na nasipu već i ko je beli i crni mag u Srbiji. Šalim se, to je žanrovski nešto novo i veliki izazov", rekao je Predrag Gaga Antonijević na konferenciji za novinare.

:isuse:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...