Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Hahaha. Ovo na rts. Bole oči, boli mozak. Dijalozi bez kraja i konca. Pet minuta tri izgorela kadra, a onda kad dosadi preskoče rampu pa vrti tri kadra sa drugog ramena. J. E. Z. I. V. O. 

Link to comment
Hahaha. Ovo na rts. Bole oči, boli mozak. Dijalozi bez kraja i konca. Pet minuta tri izgorela kadra, a onda kad dosadi preskoče rampu pa vrti tri kadra sa drugog ramena. J. E. Z. I. V. O. 

Koje, Pavić?

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

Ahahaha. 

Dođe batler, kaže traži vas neki čovek. 

Inda jedno pet minuta kakozaštomolim, potpitkivanja i nadgovornjavanja batler pita šta da mu kažem i lutkić kaže, neka uđe. 

:hail:

 

Marija vicković igra meksikanku spremačicu.

:hail:

Link to comment
18 minutes ago, nisam ja said:

Srbin zaboravio 100k evra u busu. 

:hail:

 

To je već bilo kod Pavića, u Porodičnom blagu. Poslali Glogovca da neke velike pare, tipa za kupovinu stana ili placa, odnese nekome i on ih nosi po rukama, ostavlja na šanku kafića, a ti prevrćeš očima i odustaješ od serije.

Link to comment

 

39 minutes ago, nisam ja said:

Ahahaha. 

Dođe batler, kaže traži vas neki čovek. 

Inda jedno pet minuta kakozaštomolim, potpitkivanja i nadgovornjavanja batler pita šta da mu kažem i lutkić kaže, neka uđe. 

:hail:

Čekaj, je li to Bela lađa ili ovo novo? :D Čini mi se da je  i Šojić sa svojim batlerom imao takve dijaloge.

28 minutes ago, nisam ja said:

Srbin zaboravio 100k evra u busu. 

:hail:

 

7 minutes ago, Tihajeza said:

 

To je već bilo kod Pavića, u Porodičnom blagu. Poslali Glogovca da neke velike pare, tipa za kupovinu stana ili placa, odnese nekome i on ih nosi po rukama, ostavlja na šanku kafića, a ti prevrćeš očima i odustaješ od serije.

Ostavio na kiosku sa pljeskavicama. Nisam odustao od serije.

Mada, imali smo zaboravljanje para u prevozu još u nekoj Tesnoj koži.

 

 

Link to comment
50 minutes ago, Zabalujev said:

 

Čekaj, je li to Bela lađa ili ovo novo? :D Čini mi se da je  i Šojić sa svojim batlerom imao takve dijaloge.

 

Ostavio na kiosku sa pljeskavicama. Nisam odustao od serije.

Mada, imali smo zaboravljanje para u prevozu još u nekoj Tesnoj koži.

 

 

Nije zaboravljeno, zamenjena torba za torbu, u drugom delu cini mi se... 

 

Ali ova serija je ocaj jebeni, odzvanja studio i beli zidovi, povrh svih pavicevih klasika

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...