Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ppp-u bitno da Pavic pomene korupciju i nema veze sto ce da razvuce jedan primer na

20 epizoda. Bar da je gluma pristojna, ali nema vise glumaca... Djilas, Solak, Jeremic su mogli da finansira drugu sezonu na prolece, da se svakodnevno emitovanje zavrsi tokom predizborne sutnje.

Bolje Sojica da je nastavio sa vazduplohovom i Jovanjicom.

Link to comment

Bila poslednja. Razocaravajuce. Naivno, mlako, preforsirano... Ostavljeno za drugu sezonu, samo bez dva najzanimljivija lika.

Sve ostale episode su bile odlicne. Uzbudljivo, na momente mnogi, mnogo dobro, gluma odlicna. Cak i potpuno nebitnih likova, koji makar izgovorise "aj na bilijar". 

I sve to zasrase na kraju... Bolje da je bio srecan hepi end i da je brat u stvari ziv...

Link to comment
On 20.12.2019. at 21:23, Arkadija said:

Caja celu seriju provede u istom džemperu i jakni

Isti ja.

Ode Caja, ode Gagi. Nije ni čudo, toliko nerealni likovi da su morali da se vrate u rodnu dimenziju. Uvek zovi pojačanje. Some.

Napustimo mračni i sramni Beograd. "Znaš koliko u NS ima narkomana?" Pa jel te neko tera da se drogiraš ili diluješ kad odeš tamo, upiši ftn kad si genijalac  i prodavaj seminarske radove, jebote patak....

Popravni domovi su naši univerziteti.

Dok sam čekao suđenje, postao sam uticajni jutjuber.

Nemojte drugu sezonu. Plz.

 

Link to comment

Bejah na tribini sa Sarcevicem, Chodom, Leom i Fabricijem. Fabrici brani Chodu koji ima 2 razreda srednje i 700 tisuca pratilaca... Lik iz serije je potencijal za ove prave jutjubere. Nikako da odgledam bar 1 video, da vidis na sta deca seku vene...

Link to comment

Odgledala poslednju epizodu Grupe. 

Jbt, baš me iznervirao Gagi i njegov kraj. Em što je kao lik predstavljen kao neko ko uopšte ne poštuje autoitet i ne sledi naređenja, to još i da podvedeš po kategoriju "ja sam super pandur , cool  sa kapom i ne marim ni zašta", ali brate, procedura prilikom upucavanja zločinca, umesto da ode i proveri da li je mrtav, da mu ume oružje i sl, ne, on ode da vidi kako su deca i pri tom stavlja svoj pištolj u džep. 

I sve ostalo je zbrzano na kraju.

Ne deluje da su planirali drugu sezonu, ali nikad se ne zna.

 

Link to comment

Grupu nisam pogledao poslednju epizodu, ali kao da jesam, lose glume deca u seriji i inspektorka je losa glumica. Dug moru se zavrsio, nista nisam razumeo. Junaci naseg doba su bili dobri prve tri epizode, vise ne gledam, dosadni su dijalozi. Nadam se da sam nekome pomogao

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...