Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 5.11.2019. at 16:38, Meazza said:

 

Nije losa ni peta sezona. :)  Treca je losija od ostalih, a prve dve kidaju.

Kad tako kažeš...

Dok se Lutkar i Espinoza sa onim lutkama motaju okolo i daju šmek seriji, tad kida

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam sad odgledao jednu epizodu onog UJKE na novi.
Jbte koje je ovo sranje od serije.
Kako je uopšte moguće da se onakvo govno snimi, čak i kod nas, u 21 veku

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
17 hours ago, steins said:

Ja sam sad odgledao jednu epizodu onog UJKE na novi.
Jbte koje je ovo sranje od serije.
Kako je uopšte moguće da se onakvo govno snimi, čak i kod nas, u 21 veku

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

meni sinoć bio odličan song o asanžu u izvođenju borisa milivojevića :lol:

ne mogu da nađem na youtubu.

Link to comment
6 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Јел Горе-Доле најглупља и најамбициознија серија икад?

 

5 hours ago, J-♣ said:

Bogami, u toj seriji gore-dole role Dušanke Stojanović, Bore Todorovića i Petra Kralja su nešto "za udžbenike" današnjim glumcima početnicima.

 

ta serija je tada trebala da bude nesto ozbiljnije i bolje od onih tuga koje su se snimale tih cemernih godina.to se vidi i po glumackoj ekipi koju su uzeli. davno sam gledao i ostalo mi je u secanju (mozda/verovatno gresim) da je to krenulo ok prve 2, 3, mozda i 4 epizode ali nakon toga je krenuo sunovrat. video sam da se repriziralo i krivo mi bilo sto nisam stigao ponovo da pogledam pa da vidim da li mi i danas deluje tako.

lisice su druga prica. nas seks i siti, nije bas to rtsova serija za nedeju posle dnevnika. ni planirana, a mislim i da nije ni isla nedeljom uvece. uf sto bih voleo da znam sta svaki od tih glumaca misli kada vidi lisice danas, sta mu prodje kroz glavu. jedino za kicica sam 1000% siguran da je u fazonu 'boli me qurac. ha ha ha!'.

Link to comment

Глумачка екипа је напуцана до бола и туга је што онако изгледа. Досадна је прича и без додира са реалношћу, ликови једнолични као и атмосфера, буржујска породица, дијалози као из хрватских серија, баш баш лоше.

Link to comment

Gladala sinoc valjda 8.ep. Bese i da izjavim pre vremena (pre kraja) da je vise obecavala na pocetku, ima dosta nerealnosti bas i besmislenih scena (dve recimo: jutnjava po Rovinjskim pustim ulicama, a nisu prazne ni zimi i druga, operacija u bolnici koja u svakom nasem ostvarenju izgleda malo bolje nego kada se deca igraju doktora).

U svakom slucaju zabava postoji, a jedino sto je ostalo na nivou od pocetka je gluma Albanaca, prijatno sam iznenadjena.

Muzika je takodje dobra.

 

 

Link to comment

Lisice su išle nedeljom uveče (kraj 2002. i eventualno početak 2003. godine).

 

Gore dole je bila prilično monotona serija, nastala u periodu kada je Gordan Mihić već uveliko bio u kreativnoj oseci.
Seriju nije uspjela izvući ni zaista odlična glumačka podjela, sa vrhunskim domaćim glumcima, kako u glavnim, tako i u sasvim epizodnim ulogama.

Doduše bile su tu i neizbježne Vera Čukić (tada već u fazi kad je igrala snebivljive gospođe) i Ivana Mihić (koja nikad nije ni pokazivala da je vrhunska klasa).

Serija jeste bila mračna i depresivna, ali šta onda tek reći za Gorke plodove Siniše Kovačevića...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...