Jump to content
IGNORED

"Vitezovi beogradskog asfalta" na filmu


kobni zelaya

Recommended Posts

Zasto steta, kad je opstepoznato: Urke bi postao patriota viseg ranga, branio srpski narod svuda gde je trebalo, primarno se doduse bavio gorivom, cigaretama, secom sume, jednom recju biznisom...

Danas bio bio ili ugledan biznismen ili bi bio upucan u vreme beogradskih upucavanja kao jos jedan od zestokih beogradskih momaka pred kojima je drhtala Evropa...

Za slucaj da bi tu omanuo, danas bi se motao po televizijama i pricao kako je to nekad bilo...

prele ti li si?
Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    31

  • namenski

    30

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Bright Billy

    12

za koga je navijao urke?hehe

no

kao i vecina ratnih filmova ne radi vecinu publike antiratno

sigurno da svi kriminalci u nas vole i ponose se sto su svatili poruku filmova monca,karlito,kumara,skarfejs etc

serpiko malo manje vole

raspitajte se po kraju i crnoj hronici

Link to comment

nacionalna klasa je film o branku baleticu. ne o nekim sitnim kriminalcima i bgd nacionalistima i tumbakovicu

To sam cuo nekoliko puta, al Branko nije bio sin mesara i domacice vec je bio iz establismentske porodice. Mozda je lik flojda donekle inspirisan Brankom, ali mislim da je preterano reci da je flojd on
Link to comment

To sam cuo nekoliko puta, al Branko nije bio sin mesara i domacice vec je bio iz establismentske porodice. Mozda je lik flojda donekle inspirisan Brankom, ali mislim da je preterano reci da je flojd on

to sam cuo od g markovica.da je branko bio jedno cudo od momka,trkezene,avanture i sl.

a na rts trezoru gledao kako su stojadinima isli u neke azijaafrika pripizdine sto je i danas izazov

brankov tata bio oficir

Edited by bradilko
Link to comment

Sa RIP Gaginog topika.

 

post-11298-0-15948900-1457820979.jpg

 

Je l to izmedju Paje i Bore junak ovog topika?

 

Taj je!

 

Nevezano za ovu raspravu ove, mislim da je upravo on taj koji najmanje zaslužuje mjesto na ovoj slici.

Link to comment

Ma kakav Branko Baletic, likovi su tipicni za ta vremena: od DJ-a koji je gej i valja lepak, preko tipicnog sastanka vozaca u AMSS, preko dedinjske vile, druga Cabora da ne pominjem, Sumatovac takodje, seme za oslobadjanje od sluzenja vojnog roka.

Uostalom, mada ne znam sta ce filmadzije da kazu sa strucne tacke gledista, uspesnost domaceg filma se meri i primanjem u svakodnevni govor fraza iz njega, obaska sto je taj proces dvosmeran, odnosno film pokupi fraze za ulice.

Nacionalna klasa se i tu dobro kotira sa sve napasanjem...

Nasuprot tome, Monca je obicna budalastina koja vrca od stereotipa i to onih najgore vrste, sa sve Загрепћанком stoperkom koja bi se rado pofukala...

Ma daj bre...

Link to comment

Taj je!

 

Nevezano za ovu raspravu ove, mislim da je upravo on taj koji najmanje zaslužuje mjesto na ovoj slici.

 

 

Između Paje i Petra Kralja je Prelević. A Bora je skroz desno, u beloj košulji, valjda. Kapor sedi skroz levo u uglu.

 

 

(Sutra uveče rts emituje Nacionalnu klasu i Povratak otpisanih, od 21h.)

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Mislim da onaj skroz desno nije Bora Todorović, nego Šaban Bajramović.

 

Bora je umro u julu 2014-te, a ovu sliku sam vidio otprilike 1,5 - 2 godine prije toga.

 

Ali Bora je svakako zaslužio mjesto na njoj (znatni više nego narečeni Prele  ;)).

Edited by colonelo
Link to comment

Mislim da onaj skroz desno nije Bora Todorović, nego Šaban Bajramović.

 

Bora je umro u julu 2014-te, a ovu sliku sam vidio otprilike 1,5 - 2 godine prije toga.

 

Ali Bora je svakako zaslužio mjesto na njoj (znatni više nego narečeni Prele  ;)).

 

 

Da, sad sam pogledala malo bolju fotku, Bajramović je, Todorovića nema (ili ga ja ne vidim).

Zbunili su me ovi iz novina.

Link to comment

Valjda Saban, ali mi ovaj skroz desno na slici lici - bozemesakloni - na Kalajica  :isuse:

 

 

Edit: a i ja se zamajavam budalastinama  :isuse:  :isuse:

Edited by namenski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...