Jump to content
IGNORED

"Vitezovi beogradskog asfalta" na filmu


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    31

  • namenski

    30

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Bright Billy

    12

ova tema je neverovatno usiljena i pretenciozna. nista od svega ovoga nije sustinski autenticno da bi bilo predlozak za neki novi filmski zanr. sve su to reakcije na neke filmove ili ne daj boze zanr zastupljen u holivudu u pokusaju da se napravi srpski "odgovor". rezultate znate. bizarno, uratci olivera mandica u pop domenu su znacajno iznad filmskih, tako da umoljavam kobnog da mu oprosti razne pizdarije na frontu iz arkana. povrsno znajuci coveka, mislim da je oliver neopevana pickica da bi se uopste naoruzao a kamoli opalio metak.

Edited by yolo
Link to comment

Glavnu ulogu na filmu a budžeta za naše uslove bi retko koji glumac odbio. Gaga je profesionalno odradio svoje i to je sve. Nije glumac kriv što je scenario retardiran.

 

Ne mislim da iko tu zamera Nikoliću bilo šta, daleko bilo. Već je film prosto teško govno u svakom smislu te reči i glupo je pominjati ga kao nešto vredno isticanja u njegovoj filmografiji.

Link to comment

to sam cuo od g markovica.da je branko bio jedno cudo od momka,trkezene,avanture i sl.

a na rts trezoru gledao kako su stojadinima isli u neke azijaafrika pripizdine sto je i danas izazov

brankov tata bio oficir

Чин?

Link to comment

Meni omiljeni Markovićev film je možda Majstori, majstori (ujedno i jedan od najomiljenijih domaćih filmova), ali i Nacionalna klasa mu je ozbiljan konkurent. To je naprosto savršen film sa vjerovatno najrealnijim i najživotnijim dijalozima ikad viđenim u srpskom filmu. I likovi i glumci su sjajni - i ovdje kao u Monci imamo 15-ak (možda i 20-ak) odličnih glumaca, ali ovde svi imaju i dobre i zahvalne uloge.

 

 

au brate, ti si izgleda spojio 3-4 godine u jednu!

 

pa i nisam - sve su ovo filmovi koji su nastali u 3-4 godine i predstavljaju nekakav trend. U tom trendu je i Monca. Meni je tu samo jedna misterija - kako je režiju dobio nepoznati režiser (da ne kažem anonimus).

 

elem, okreni obrni - Gaga Nikolić će ostati poznat širokim masama™ po 2 filma (Nacionalna Klasa i Monca) i jednoj seriji (Otpisani).  Koliko god da je boljih stvari snimio i odigrao - to je to. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...