Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

41 minutes ago, papapavle said:

Jos 3-4 glasanja i eto nje u plusu...

 

Meni samo nije jasno ovo oko sledecih par dana - sutra se glasa za/protiv No Deala, pa ako se izglasa protiv, onda se u cetvrtak glasa za/protiv produzenja roka iz Clana 50. Sta ako oba glasanja budu protiv

 

 

Nema logike, jer ako si (vecina) glasao protiv ovog predloga i protiv no deal-a, zasto bi glasao i protiv produzenja?

Link to comment
17 minutes ago, jms_uk said:

 

Nema logike, jer ako si (vecina) glasao protiv ovog predloga i protiv no deal-a, zasto bi glasao i protiv produzenja?

Dragi moj jms_uk, nema tu logike odavno... Samo pricam sa stanovista blok dijagrama - ako postoje samo dve opcije, Nodeal i Extension, dovoljno je jedno glasanje da se odluci sta ce se dogoditi.

Link to comment
5 minutes ago, papapavle said:

Dragi moj jms_uk, nema tu logike odavno... 

 

Sve ovo pokazuje koliko je ova politicka 'elita' nesposobna da bilo sta uradi...

Link to comment
30 minutes ago, jms_uk said:

 

Nema logike, jer ako si (vecina) glasao protiv ovog predloga i protiv no deal-a, zasto bi glasao i protiv produzenja?

 

Because reasons :D

 

A šta ovde ima logike...prošli put ERGovci i DUP smrskaju vladin predlog sporazuma onda sutradan izglasaju poverenje vladi...što bi rekao jedan službenik Telekoma ,,oni su u procepu!"

Link to comment
Just now, hazard said:

A šta ovde ima logike...prošli put ERGovci i DUP smrskaju vladin predlog sporazuma onda sutradan izglasaju poverenje vladi...

 

Pa oni veruju vladi, samo ne za taj predlog :lolol:

 

Link to comment

Guardian: Theresa May has confirmed that she will vote to block a no-deal Brexit, as she faced renewed pressure from Jeremy Corbyn to abandon her “dead” departure plan and instead embrace Labour’s customs union alternative.

Link to comment
On 12.3.2019. at 4:01, Marvin (Paranoid Android) said:

 

 

312: 308 odbacivanje No Deal Brexit.

 

Ocekivana ili tanja manjina od predvidjenog?

 

Ali, to je tek pocetak...:blink:

 

 

Link to comment

Ja koliko god pokusavao da pratim Brexit sam posle svakog glasanja sve zbunjeniji. Koliko sam ukapirao Britanci bi da se j*** al da im ne ulazi? Tj oce da izadju iz unije ali da ne izadju iz unije? Jel ima neki Idiots guide za ovo? :)

 

 

Link to comment

In chaotic scenes, the government then rescinded its promise of a free vote; and whipped its MPs to vote against the amended motion.

Several cabinet ministers who have warned about the risks of a no-deal Brexit, including Philip Hammond and Amber Rudd, appeared to have abstained, but the government still lost the vote, by 321 votes to 278 – a majority of 43.

Link to comment

Dakle, Amber Rud i Hamond glasali protiv sopstvene Vlade.

 

Da li ce se pre desiti pad Vlade ili odlaganje Brexit-a?

 

Videcemo u narednih pa.... 10 minuta.

Link to comment
×
×
  • Create New...