Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Gotova je na taj način i TM, mada se ona već pomirila sa tim i obećala da više neće biti lider. Ali mislim da su onda gotove i obe velike partije, biće rascep

Link to comment

Takav scenario uopste nije nemoguc, samo se postavlja pitanje da li je dobro sve te sudbinske odluke donositi sa takvim vecinama, tipa 51,9 : 48,1 na referendumu, pa onda deal sa vecinom tipa 318 : 312... Ostajem opri tome da ce politicka i spoljnopoliticka steta biti mnogo veca nego ekonomska. Licno ne verujem u te ekonomske armagedone koji se najavljuju. Ali ubedjen sam da je Brexit, pogotovu no deal Brexit užasno ubrzanje ka padu statusa zemlje u svetu, u evropi da ne pricam. A ekonomske posledice toga ce doci mnogo kasnije.  

Link to comment
3 minutes ago, MancMellow said:

Ekonomija J.Afrike je duplo manja od ekonomije 1 Poljske. 4 puta manja od spanske. 

Imperija zato i dolazi da je napravi vecom :nobles:

Link to comment
On 5.2.2019. at 9:55, hazard said:

Interesantan thread:

 

 

(čitati sve)

 

Ispada da evroskeptici, i kada su pokušavali da smisle dosta pre referenduma kako izaći iz EU, nisu mogli da pronađu konsenzus među sobom. Kada god bi se brexit na neki način konkretizovao, posvađali bi se oko detalja. Samo je želja za izlaskom bila ujedinjujući faktor. I to je na kraju videla Mejova: ona je uzela u obzir želje bregzitaša (crvene linije) i realnost (komplikovanost izlaska iz EU) i to pretočila u Ugovor o povlačenju. I onda su je svi zamrzeli jer se to nikom nije dopalo

Interesantno. Slozili su se oko onoga sta ne zele, ali ne I oko onoga sta hoce.

Link to comment

http://waterfordwhispersnews.com/2019/02/07/we-have-standards-here-satan-distances-himself-from-brexiteers/

THE instigators of Brexit are not welcome in hell due to moral standards laid out by its ruler in a rare but concise statement from the Dark Lord of the underworld.

Satan, also known as the Devil, confirmed that there was “absolutely no chance” politicians like Jacob Rees-Mogg, Nigel Farage, Boris Johnson, David Davis, Theresa May or any of those responsible for Brexit will ever step hoof in his fiery kingdom, pointing to total annihilation following death.

...

Satan’s warning to the hardline Brexiteers comes after comments made yesterday by European Council President Donald Tusk, during which Tusk told the world’s press there was a “special place in hell” for those who promoted Brexit without a plan on how to implement it safely.

“I’m going to have a word with Donald later this evening during his daily worship to me,” Satan said.

“Don’t get me wrong, he’s a good kid, but he needs to wind it back a bit and let me do the talking”.

Edited by Gandalf
Link to comment
  • 2 weeks later...
1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Actions, meet consequences.

 

tfCppc3.jpg

 

 

Nek se zahvale penzionerima koji sede po pabovima. 

 

 

Kelnerica najpametnija. Toliko. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...