Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Neisplaceni igraci? Niko nije dosao na zimu?

 

Po onoj sitnoj prodaji igraca Vojvodini (ne znam ni kako se to zavrsilo) se vidi da ste u buli al nisam znao da ste bas u tolkoj.

Pedeset hiljada evrica brale nije zajebancija...

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи све што је рекао биће обрнуто, ваљда се није зајебао само за цене улазница  :fantom:  :isuse:

Bilo, kako bilo, mi smo se prijavili za UEFA licencu za takmičenja...pa vi vidite ;)

Link to comment

Još sredinom januara :D

To volim da cujem bate  ^_^

E jos samo kad bi otisli u Europu i stigli do drugog- treceg kola recimo, a cigansture i grobljani da ispadnu do tad... To da se dozivi pa se moze u penziju (makar ovu drzavnu, za privatno na crno da me izvinu gospoda)...  :dry:

Link to comment

To volim da cujem bate  ^_^

E jos samo kad bi otisli u Europu i stigli do drugog- treceg kola recimo, a cigansture i grobljani da ispadnu do tad... To da se dozivi pa se moze u penziju (makar ovu drzavnu, za privatno na crno da me izvinu gospoda)...  :dry:

Penzije se ukidaju ;)

Link to comment

Evo nam ih pare od karata.....  Pa p*** im ga m****, koga oni kaznjavaju ??? Sto im ne zabrane publiku na ligasku utakmicu pa samo na njih da ide trosak???????

 

 

Партизан против Радничког у среду без публике!

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/31385/partizan-protiv-radnickog-u-sredu-bez-publike

Neke pare od karata vam sigurno sleduju. Ne verujem bas pola od punog stadiona al nesto ce valjda da kapne.

 

Cini mi se da je bilo slicnih slucajeva u proslosti.

Link to comment

Neke pare od karata vam sigurno sleduju. Ne verujem bas pola od punog stadiona al nesto ce valjda da kapne.

 

Cini mi se da je bilo slicnih slucajeva u proslosti.

Kojih karata??? Mozes li malo da pojasnis???

Link to comment

Kojih karata??? Mozes li malo da pojasnis???

Karte moraju da se stampaju cak i kad je zabranjeno prisustvo publike. Skoro su cak i kaznjeni zbog toga.

 

Zackoljica je sto gostu sleduje pola para od prodatih karata al verujem da u ovakvoj situaciji imate pravo na neku odstetu od Partizana.

 

edit: tad je bio besplatan ulaz al sam prilicno siguran da moraju da se stampaju cak i kad je zabranjeno prisustvo publike

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:583327-Partizan-bez-300000-dinara-zato-sto-nije-stampao-besplatne-ulaznice-Skuplje-karte-nego-kazna

 

edit 2: ima sigurno kod Toleta u pravilnicima na sajtu FSS

Edited by katamaran
Link to comment

Šta je bilo na toj utakmici...rezultat?

Pobedio arsenal gol razlike,igrao tad arshavin,i opet je bila fama da je mogao da se svira penal pfc-u i da su mogli da pobede ali....
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...