Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

И баш волим ове (не мислим на новинарке) што лако клекну :-)

To ne pripada tvom ministarstvu...drž' se ti tkanine ;)

Pitah za ove plave...ima samo u dečjim veličinama, trenutno, a može da ih bude za 35 dana, za kompletan tim ili prodaju.(u vel. do XXL)

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Волим ја да се мотам око сукњица и хаљиница, и то му дође тканина :-)

 

Ма треба бре комплет опрема, 2-3 гарнитуре дресова, тренерке, јакне, мајице... То је добро и за клуб и за фирму, нека покажу шта све имају ако хоће да направе посао са још неким клубом.

Link to comment

Волим ја да се мотам око сукњица и хаљиница, и то му дође тканина :-)

 

Ма треба бре комплет опрема, 2-3 гарнитуре дресова, тренерке, јакне, мајице... То је добро и за клуб и за фирму, нека покажу шта све имају ако хоће да направе посао са још неким клубом.

Jasno...evo neku cenu izbacio Livadjanin, pa to mu dodje, ako se ne varam 3x jeftinije od NAAI..pa i da su gori od njih, nisu tri puta.. dgjbm.

Link to comment

Da zajebemo mi priču oko manekenisanja, nego da vidimo sučim ćemo na JNA...kartone ima NLP. To i nije neki problem, jer pored Radoša se ustalio "devojka za sve" i ne sumnjam da će on to dobro odraditi. Pitanje je da li možemo da se suprotstavimo, kako treba, domaćinima i prodjemo dalje u Kupu. Partizanu je ovo utakmica "biti ili nebiti". Neuspeh u Kupu bi verovatno doneo velike turbulencije u klubu sa ko zna kakvim posledicama, pa u tom svetlu, cenim, da će pokušati da nas prodju "po svaku cenu". Drugo...pogodili su dobro dovodjenjem Gogua, dobar je igrač, a meni su se posebno svidjali na ovoj poslednjoj utakmici "klinci Partizana". Mislim da je Partizan jači nego jesenas kad smo gostovali ... Da li je naša šansa njihovo "moranje"...?

Link to comment

Nisu losi realno, dobri su im novi stranci, posebno mi se dopao stoper, a i zadnji vezni Everton je dobar, agresivan..Mihajlovic na levom krilu takodje odlican.. Sanse su nam Sasko Ilic koji ima snage za prva 4 minuta kao i ovi estradni bugari! Sve u svemu pod ogromnim su pritiskom, a i sudije ce biti pod ogromnim pritiskom definitivno, stadion verovatno skoro prazan...   Imamo svoju sansu, bitno je da se ne primi gol na pocetku, a posle ce nase sanse samo rasti.

 

Nego legendo kako je ciganin Asceric zavrsio kod ciganina Lalatovica, dobio na arbitrazi, ili je klub ipak dobio neku sicu, ili tu jos nista nije gotovo a on ipak otisao sa njima da trenira ili kako vec?

Link to comment

Nego legendo kako je ciganin Asceric zavrsio kod ciganina Lalatovica, dobio na arbitrazi, ili je klub ipak dobio neku sicu, ili tu jos nista nije gotovo a on ipak otisao sa njima da trenira ili kako vec?

Mislim da je "pao" dogovor.

Na jednu stranu je bila varijanta..da trenira, ne igra i prima platu (Ašćerić)...čitaj...trošak od preko 1000 evra na mesečnom nivou.

 

Voši je u poslednjem momentu otišao Ožegović pa su u varijanti "daj-šta-daš", a nama će odgovarati varijanta nekog keša. Koliko će to da bude 20-30-40 iljada, nije da nije bitno ali u neku ruku i nije. U ovakvoj varijanti su manje-više, kad se realno pogleda, svi na dobitku. I mi i Voša i Ašćerić. Mi smo promovisali Balotelija i Mrku na najbolji mogući način. Doneli su nam u ove dve utakmice 6 boda  (naravno i Brzi je učestvovao prelepim golom), i biće dovoljno da to urade bar još po jednom i imaće skoro isti, ako ne i bolji, učinak kao i Ašćerić za sezonu ipo.

 

Ne znam da li je Ašćerić uopšte hteo da igra za nas u nastavku...ako jeste, ko zna na šta bi to ličilo, i ko zna kako bi ga publika onda tretirala. Ne treba zaboraviti da je dobijao na blanko podršku i kada mu nije išlo, a to publika ne zaboravlja.

 

Ako je imao volju, želju da igra dok se ne razreši njegova arbitraža (opet, čitaj ovo gore :D) a da mu čelnici kluba nisu dozvoljavali zbog "arbitraže"....meni je utisak da, na osnovu svega vidjenog, nisu pogrešili.

 

Moram da dodam i to da je u privatnom životu Nikola fin dečko, dobar za druženje, uostalom nije samo s amnom imao komunikaciju (uključujući i palamudjenje uz pićence) imao je i sa drugim ljudima koji učestvuju na forumu i mislim da dele isti utisak. Radi se o finom momku i dobrom drugaru. E sad kad su interesi u pitanju, svako postupa po savesti i karakteru...e tu smo različiti, "sto ljudi-sto ćudi". To je ono što nas definiše i po čemu se ipak razlikujemo.

 

Da sam ja na njegovom mestu ja ne bih ovako postupio. Možda sam subjektivan,vezano za Radnički, ali to je to..

Link to comment

Nisu losi realno, dobri su im novi stranci, posebno mi se dopao stoper, a i zadnji vezni Everton je dobar, agresivan..Mihajlovic na levom krilu takodje odlican.. Sanse su nam Sasko Ilic koji ima snage za prva 4 minuta kao i ovi estradni bugari! Sve u svemu pod ogromnim su pritiskom, a i sudije ce biti pod ogromnim pritiskom definitivno, stadion verovatno skoro prazan...   Imamo svoju sansu, bitno je da se ne primi gol na pocetku, a posle ce nase sanse samo rasti.

Meni se Gogua izuzetno dopao kao igrač. Everton ne. Podseća me na onog makljaroša iz Voždovca (kako beše, Pavlović) i mislim da nije kalibar za crno-bele. Bojler Božinov, ipak može da nam pomrsi račune, zavisi od toga ko ga bude preuzimao. Namazan je mnogo, iskusan. A Partizanovi klinci, Mihajlović & Co, su stvarno dobri i iskreno se nadam da će njihovo neiskustvo biti mala prednost za nas. Mada, koliko vidim, neiskusni Mihajlović zna vrlo iskusno da padne. ;)

 

Videćemo, pre svega, ko će od ovih "nemača pojma" da bude na centru...onda ćemo da gledamo i razmatramo ove naše šanse, koje pominješ.

 

P.S. Možda se opamete i vrate Živkovića u tim. Mada ne moraju baš sad...tamo od ponedeljka :D

Link to comment

Dobar, savestan covek, je isti kako u privatnom zivotu tako i profesionalno. Nijedan, ali nijedan kasvetan atribut nije na njegovoj strani u ovoj igranci. Poneo se kao bitanga, sto verovatno i jeste.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...