Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мислим да одсуство публике може само да буде предност Партизану, јер неће бити ни притиска са трибина. А фудбал без публике је глупост. 

 

Tribine su vrsile pritisak na uprava napolje, ne na fudbalere. Ja ne vidim tu prednost.

Link to comment

Tribine su vrsile pritisak na uprava napolje, ne na fudbalere. Ja ne vidim tu prednost.

У бре. Ја богами видим. Било је итекако протиска и на њихове играче са трибина, но нема правила. Видећемо ко ће се боље снаћи у позоришној атмосфери. Дај Боже да то буде Раднички.

Link to comment

Od klinaca je u prvoj postavio bio Bogosavac koji je po mom misljenju apsolutno zatvorio Katai-a,koji se nije video na utakmici. Onaj stoper iz Obale Slonovace koji ima 21god. on je spasio Partizan za jos jedno 2 gola. Dcko je po mom misljenju najdominatniji stoper trenutno u ligi. A iz drugog plana su kao mladi usli Kosovic,Lukic i Vlahovic.. Ali u samom startu su igrala 2 ustvari Mihajlovic 3 mlada igraca koja su po meni iznela sam taj derbi.. Pricam to jer sam gledao uzivo derbi,na zapadu .. 

Tako da njihovi klinci osciliraju u utakmici ne pije vodu..Po meni njihove slabe tacke su upravo matorci poput Bozinova,Brasanca,Jovanovic,Saranov koliko toliko Stevanovic i Sale Ilic. 

I sve si to zakljucio iz samo jedne utakmice !!! WAAAUUUU  

Oba stranca su dovedena kao velika pojacanja i ne sumnjam da imaju kvalitet ali videcemo i koliki. Za mlade je inace karakteristicno da igraju sareno, jednu razbiju a drugu u seru. Ovi igraci nemaju ni par utakmica u nogama. Da su odigrali kao Zivkovic, Ninkovic i slicni po pola sezone, sezonu pa da mozemo nesto da tvrdimo. Takodje i taktika je dosta bitna kao i sama utakmica. Drugo je derbi a drugo sve ostalo. Drugo je kada protivnik napada i brani se sa pet sest igraca a drugo kada ceo tim igra odbranu i ne ostavlja ti mnogo prostora za neku kreativnost... Imali su rastrcani klinci mnogo prostora za jedan na jedan pa u naletu adrenalina mozda davali i trista posto... Kazem mozda. Mihajlovic ima neosporan kvalitet ali videcemo. Ono sto sigurno mogu da kazem jeste da se na osnovu jedne utakmice moze videti potencijal odredjenog igraca, skolovanost i sl ali moze taj igrac da bude posebno nadahnut i da mu to bude najbolja utakmica u karijeri.

Svi su ovde zakljucili posle zadnje kontrolne utakmice protiv Surdulice da ce biti jako tesko izboriti pley off ali sta se desilo??? Teske noge, jake pripreme i slaba konkurencija je dovela do toga da prvi tim igra mnogo opustenije nego sto bi na zvanicnoj utakmici. Pukli smo 4:0 i neko bi mogao da vidi nekog novog Ronaldinja medju igracima Radnika koji je dao sto dvadeset posto sebe da pobedi za njih veliki Radnicki... Taj isti igrac pruza dobre partije u prvenstvu ali nikako da ponovi ono izdanje protiv nas. Zato sto je odnos protivnika prema igri drugaciji i da se sastanemo u prvenstvu drugacija bi utakmica bila.

Zvezda je posle gola Partizana dala dva gola i da su primili jos koji mogli bi da daju jos pet. Stekao sam utisak da je Zvezda igrala sa pola snage i da se ni u kom slucaju nije postavljalo pitanje pobednika.

Mi nasuprot Zvezde moramo da odigramo sa dvesta posto snage i mozemo da se nadamo necemu...

 

 

 

p.s.: LEGENDO PRELEPA SLIKA

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...