Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je neverovatno da tolike godine ne možete da prodate nekog igrača . Koji je zadnji igrač koji je prodat za ozbiljan novac ? Ja se sećam onog Đenića da ste prodali a to je bilo pre 15 godina možda , mada ne verujem da je tu neka velika suma u pitanju. Onaj Stefanović(valjda se tako prezivao) golman je bio veliki talenat , ne znam šta je bilo sa njim. 

 

Para nema , sponzora nema tako da morate i nekog igrača da prodate ako mislite da preživite. Ima li nekog talenta koji može biti prodat za solidnu sumu ?  Vidim i golman sadašnji nije loš.

Link to comment

Meni je neverovatno da tolike godine ne možete da prodate nekog igrača . Koji je zadnji igrač koji je prodat za ozbiljan novac ? Ja se sećam onog Đenića da ste prodali a to je bilo pre 15 godina možda , mada ne verujem da je tu neka velika suma u pitanju. Onaj Stefanović(valjda se tako prezivao) golman je bio veliki talenat , ne znam šta je bilo sa njim.

 

Para nema , sponzora nema tako da morate i nekog igrača da prodate ako mislite da preživite. Ima li nekog talenta koji može biti prodat za solidnu sumu ? Vidim i golman sadašnji nije loš.

zato sto Radnicki nikad nije imao para za jake ugovore i kada posle par meseci igrac ne dobije platu pokupi se i ode, ili tuzi klub i ode, u svakom slucaju ode za dz. Sad je malo bolja situacija ali je problem sto onaj koji je pravio te ugovore i dalje to radi i zovu ga dozivotni sekretar.
Link to comment

Kako ga cenite, Aca - Raul, Rados, Tomke, Darko - Guma, Brzi, Djuricko - Captain, Apostol, Baloteli ?

Cenim ga ali bar jednog stopera da imamo u rezervi i zbog zamene sa Gumom kao na utakmici protiv Lucana kada se Tomke vrati na svoju poziciju sa koje je i pokrenuo akciju za kreiranje gola i zbog bekovskih pozicija jer ne znam koliko su ovi omladinci spremni za ovakve utakmice...

Link to comment

Kako ga cenite, Aca - Raul, Rados, Tomke, Darko - Guma, Brzi, Djuricko - Captain, Apostol, Baloteli ?

To je to, nema drugo...eventualno Mrci umesto Apostola, što je u domenu SF...ali bi u toj varijanti (sa Mrkom) bili mnogo opasniji na kontre ;)

 

Cenim ga ali bar jednog stopera da imamo u rezervi i zbog zamene sa Gumom kao na utakmici protiv Lucana kada se Tomke vrati na svoju poziciju sa koje je i pokrenuo akciju za kreiranje gola i zbog bekovskih pozicija jer ne znam koliko su ovi omladinci spremni za ovakve utakmice...

Nema drugi štoperi...to je to. Laka "požuteo", Djole i Žile povredjeni. Ne d'o bog da se nešto desi Radošu ili Tomketu...prelazimo na 3-5-2 ;)

Link to comment

 

Derbi je za nama sa svim svojim uzbuđenjima i traumatskim posledicama, a u sredu je na redu već nova značajna utakmica za crno-bele. Partizan igra meč 1/4 finala Kupa Srbije, a protivnik je Radnički iz Niša, koji ove sezone briljira i trenutno je na tabeli ispred Partizana.

Nišlije pod vođstvom trenera Rastavca, kako jesenac, tako i na proleće, gaze sve pred sobom i onako iz senke mic po mic primiču se vrhu tabele, a evo ih u završnici kupa. Nišlije su od svog osnivanja 1923. godine pisali slavnu istoriju, a danas su ponovo jedna od perjanica srpskog fudbala i respektabilan ligaš, koji sa pravom reflektuje na visoke ciljeve u oba takmičenja u kojima nastupa. Od povratka u elitu srpskog fudbala 2012. ovaj vitalni 93- godišnjak, sa nadimkom „Real sa Nišave”, pokazuje stalnu tendenciju napretka, a od dolaska trenera Rastavca, to je posebno izraženo. Kao takav biće ozbiljna prepreka crno-belima na putu ka osvajanju kupa, što je prevashodni cilj crno-belih ovog proleća.

 

 Teta Biki s kikice i cika Ivan Tomic sa jadikovke... uzivajte  :)

Edited by W.F.C.
Link to comment

Репортажа Ал Џазире (ваљда се овако пише).

 

ko ti javio da ima reportaza na Al Jazeeru ? Aman ... Masonu ;)

Link to comment

ko ti javio da ima reportaza na Al Jazeeru ? Aman ... Masonu ;)

Drtino dementna...pa jel si zaboravio da sam ti rekao da su protiv Javora bili iza gola :P

 

Gumica ce ide,ce ide,na kraj precutno si ostade ko ona izreka,gde svi tu i mali mujo....

Neka ga...vidiš da nam "zlata vredi", dok stasaju klinci..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...