Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Dobar, savestan covek, je isti kako u privatnom zivotu tako i profesionalno. Nijedan, ali nijedan kasvetan atribut nije na njegovoj strani u ovoj igranci. Poneo se kao bitanga, sto verovatno i jeste.

Ne znam Rumpi....može da bude bitanga 200%, ali ako prema meni nije takav, ne mogu tako da ga cenim. Razdvojio sam, nedvosmisleno, ono zvanično i ovo drugo. Takvi su moji utisci...dozvoljavam da grešim. Na kraju, i rekoh, ja tako ne bih postupio prema klubu.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar, savestan covek, je isti kako u privatnom zivotu tako i profesionalno. Nijedan, ali nijedan kasvetan atribut nije na njegovoj strani u ovoj igranci. Poneo se kao bitanga, sto verovatno i jeste.

Dolazak Vojvodine na Cair , kupljena karta za zapad - neprocenjivo! Pa svakom po zasluzi...

Link to comment

Dolazak Vojvodine na Cair , kupljena karta za zapad - neprocenjivo! Pa svakom po zasluzi...

Ako mislite da ce bude Lalat....malo ste se zajebali....verovatno ce da popije suspenziju do tad [emoji12]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Evo nesto ste me naveli na razmisljanje sa pitanjem nase sanse na predstojecem dvomecu i kvalitetu protivnika... Moje misljenje je da je Zvezda dobila sa pola gasa. Derbi je i mladi klinci Partizana kao i dosljaci su malo ispranih mozgova usli u ovaj mec. Mozda je neko od njih pruzio i mnogo vise nego sto trenutno moze. Njihovi mladi igraci su rizicni po njih jer nemaju kontinuitet u Super ligi, mladi su i oscilacije su takoreci zagarantovane. Gogua ima stofa kao i drugi dosljak (zaboravio mu ime). Medjutim utakmica je sama po sebi jako specificna sa dosta prostora za igru. Kako ce se njihov tim izboriti sa nasom postavom igre, dubinom, sirinom... to je pravo pitanje. Videli smo ih na premijeri kako su odigrali ali to je pa opet premijera koja sama po sebi mnogo prica ali nista ne kaze. Jako bitna stvar jeste sto se utakmica igra posle derbija i verovatno mnogo umorniji ulaze u ovaj duel. Koliko ce Tomic uspeti da ih oporavi, videcemo???  Druga nasa prednost je sto ce iz onakve atmosfere uci u sasvim drugi ambijent gde i ako budu njihovi navijaci verovatno ce vise paznje obratiti na upravu nego na samo pevanje. Posebno ako lepo iznesemo prvi deo utakmice.

Ono sto mene vise brine jesmo mi sami. I mi imamo mlade i videli smo da umeju da daju gol a i Todorovic odigrao obe utakmice dobro. Mrka samo dao gol. Tako da je pitanje kako ce oni uci u utakmicu. To isto vazi mozda i najvise za Apostolovica koji je na premijeri bio preplasen i najslabiji igrac na terenu. Nisam video neki prodor od njega ni na snimku sa utakmice iz Lucana. Ako nam ceo tim udje dobro u utakmicu kao sto je umeo u ranijim dvobojima ja se iskreno ne plasim. Naravno ne kazem da sigurno pobedjujemo vec da smo egal i da ce protivnik sa vise srcanosti, snage i srece verovatno pobediti. Ako se pojedincima klackaju nogice onda tesko. Nemamo klupu a ni individualce koji mogu u ovakvoj utakmici da nadomeste neciji slabiji dan... U tom slucaju se ne bih uzdao u srecu jer mislim da ce sudije imati mnogo toga da poprave od prethodne utakmice...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ako mislite da ce bude Lalat....malo ste se zajebali....verovatno ce da popije suspenziju do tad [emoji12]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Ne znam kako nisi provalio do sad da za suspenZovanog Tralalata te suspenzije nista ne vaze :D

Link to comment

Ne znam kako nisi provalio do sad da za suspenZovanog Tralalata te suspenzije nista ne vaze :D

Cela istina...al mu ja prijateljski zelim da sam trazi da ga suspenduju pred dolazak na Cair [emoji3]

Imali smo slucaj u proslosti gde se veliki fudbaler i zvezdas....da prostite najebao na zelen Cair....tako daaa.....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja cu da ga docekam sa ovacijama. Fala mu sto je resio da nas pojaca svojim odlaskom  :P

Videćemo šta će reći u obraćanju navijačima, koje sprema.

 

Ja isreno mislim da ce Tomic da im zabiberi corbu, ne da ih oporavlja ;)

post-1997-0-74083300-1354563106.gif.....post-1997-0-14269500-1349530926.gif

Link to comment

Nek bude sta bude, ali mislim da ako ih sad u ove dve utakmice ne dobijemo bar jednom onda necemo jos dugo... Cudna situacija, mi dve vezane pobede, oni dva vezana poraza, ne secam se da je tako ikad bilo. Te sudija, te Vucic, te navijaci, te Vucelic... Tovari magare dok je u blato, kaze nas narod, ipak s obzirom kako smo prolazili s njima u zadnje vreme glupo je zaletati se i sad. Pitanje je i sta nasi u klubu vide kao vaznije, kup ili prvenstvo, uostalom videcemo to i po sastavima, bilo bi lepo da ih pobedimo na Cairu konacno, ali sto ne pokusati i u sredu? Obicno dobro igramo na pocecima polusezona i sezona, svezi, puni motiva... tako da smanjen broj igraca u prvom timu nema puno uticaja na pocetku. Utakmice Zvezde i Partizana ne gledam, propratim po koji naslov u vestima i to je sve, upada u oci da je Ivan Tomic promenio 5-6 igraca u prvoj postavi u ove dve uvodne utakmice, cini mi se neozbiljno, kao neko lutanje. Mozda se nadaju da utope jos nekog Kinezima ili gde vec prelazni rok jos traje... Da ne tupim mnogo, igramo dve utakmice protiv neceg mnogo veceg od fudbalskog kluba (po svemu sudeci, a vazi i za ove druge), tako da ostaje da pogledamo meceve i to je to. Polufinale kupa se ceka 22 godine, samo da se podsetimo, sto je mnogo - mnogo je. Pobeda u Nisu protiv Partizana se ceka isto toliko, skoro da sam srecan sto sam uopste bio svedok tih sezona, tj. godine, u pitanju su 93/94 i 94/95 a godina je 1994. kad su se zgodile sve te silne utakmice za istoriju. Od publiku, nikad se ne zna... ako je onakva atmosfera bila na kosarci ko sto mi se cini, imace Partizan ogromnu podrsku. Prisustvujuci raspravama, citajuci komentare, slusajuci koliko su ljudi u nasem gradu zaludjeni vecitim derbijem i odjecima istog, nije mi zao kolika god bude bila cena karata za utakmicu u Nisu, i ovi sto ih toliko vole, a i ovi drugi sto ih mnogo mrze pa se spremaju na jug - nek si plate debelo. Zao mi samo nasih iskrenih navijaca koji nisu imali za sezonsku a mozda nece ni sad za paprenu cenu za jug. Nego da smo zivi i zdravi...  :)

Link to comment

Evo nesto ste me naveli na razmisljanje sa pitanjem nase sanse na predstojecem dvomecu i kvalitetu protivnika... Moje misljenje je da je Zvezda dobila sa pola gasa. Derbi je i mladi klinci Partizana kao i dosljaci su malo ispranih mozgova usli u ovaj mec. Mozda je neko od njih pruzio i mnogo vise nego sto trenutno moze. Njihovi mladi igraci su rizicni po njih jer nemaju kontinuitet u Super ligi, mladi su i oscilacije su takoreci zagarantovane. Gogua ima stofa kao i drugi dosljak (zaboravio mu ime). Medjutim utakmica je sama po sebi jako specificna sa dosta prostora za igru. Kako ce se njihov tim izboriti sa nasom postavom igre, dubinom, sirinom... to je pravo pitanje. Videli smo ih na premijeri kako su odigrali ali to je pa opet premijera koja sama po sebi mnogo prica ali nista ne kaze. Jako bitna stvar jeste sto se utakmica igra posle derbija i verovatno mnogo umorniji ulaze u ovaj duel. Koliko ce Tomic uspeti da ih oporavi, videcemo???  Druga nasa prednost je sto ce iz onakve atmosfere uci u sasvim drugi ambijent gde i ako budu njihovi navijaci verovatno ce vise paznje obratiti na upravu nego na samo pevanje. Posebno ako lepo iznesemo prvi deo utakmice.

Ono sto mene vise brine jesmo mi sami. I mi imamo mlade i videli smo da umeju da daju gol a i Todorovic odigrao obe utakmice dobro. Mrka samo dao gol. Tako da je pitanje kako ce oni uci u utakmicu. To isto vazi mozda i najvise za Apostolovica koji je na premijeri bio preplasen i najslabiji igrac na terenu. Nisam video neki prodor od njega ni na snimku sa utakmice iz Lucana. Ako nam ceo tim udje dobro u utakmicu kao sto je umeo u ranijim dvobojima ja se iskreno ne plasim. Naravno ne kazem da sigurno pobedjujemo vec da smo egal i da ce protivnik sa vise srcanosti, snage i srece verovatno pobediti. Ako se pojedincima klackaju nogice onda tesko. Nemamo klupu a ni individualce koji mogu u ovakvoj utakmici da nadomeste neciji slabiji dan... U tom slucaju se ne bih uzdao u srecu jer mislim da ce sudije imati mnogo toga da poprave od prethodne utakmice...

Od klinaca je u prvoj postavio bio Bogosavac koji je po mom misljenju apsolutno zatvorio Katai-a,koji se nije video na utakmici. Onaj stoper iz Obale Slonovace koji ima 21god. on je spasio Partizan za jos jedno 2 gola. Dcko je po mom misljenju najdominatniji stoper trenutno u ligi. A iz drugog plana su kao mladi usli Kosovic,Lukic i Vlahovic.. Ali u samom startu su igrala 2 ustvari Mihajlovic 3 mlada igraca koja su po meni iznela sam taj derbi.. Pricam to jer sam gledao uzivo derbi,na zapadu .. 

Tako da njihovi klinci osciliraju u utakmici ne pije vodu..Po meni njihove slabe tacke su upravo matorci poput Bozinova,Brasanca,Jovanovic,Saranov koliko toliko Stevanovic i Sale Ilic. 

Link to comment

Много смо бре неозбиљни, стварно нема шансе да видимо плеј-оф, већ после 2-3 кола ми падамо испод црте. 

 

"Јео сам говна", баш тим речима "јео сам говна..."  :whistle:  :piggy:

Link to comment

Ašćerić nije doneo radnu knjižicu, a to je bila njegova obaveza. On je od 1. januara prijavljen, ali i pored toga želi da napusti klub. Mislim da na njega utiču njegovi agenti i menadžeri i da je njegov odnos prema klubu koji ga je afirmisao nekorektan - rekao je Ilić.

http://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-vise-ne-racuna-na-Nikolu-Ascerica.sr.html

 

- Ашћерић је с нама уз дозволу Радничког - каже Мићо Врањеш, трансфер координатор новосадског суперлигаша.

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.434.html:593326-%D0%90%D1%88%D1%9B%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%9B-%D0%BC%D0%B5%D1%9A%D0%B0-%D0%9E%D0%B6%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B%D0%B0-%D1%83-%D0%92%D0%BE%D1%98%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8

Edited by Матрикс
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...