Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добро, него узедосмо ли ми 30.000 или нисмо, ја то не капирам  :fantom:

Na arbitraznom sudu - pusiona. Konsekvence - tko to zna ...

Link to comment

A taman sam resio da mrdnem dupe. Nikolan80 na aparatima :)

Суспензија почиње да тече по истеку 24 часа од пријема писаног отправка Одлуке,  а аутоматски се укида сходно члану 134. ст. 2 алин. 2 Дисциплинског правилника ФСС.

Pusku u ruke pa da ganjamo goluba pismonosu.

Edited by Dali_man
Link to comment

Košarkaški klubovi Crvene zvezde i Partizana, kao i FK Crvena zvezda dobili su ogromna sredstva, nešto manje FK Partizan. Posao mi je da to govorim. Ne krijem da sam navijač Crvene zvezde, navijanje je moja privatna stvar, ali državna izdvajanja novca za klubove su javna stvar. Sponzorstvo kompanije NIS nije sponzorstvo Rusije, već smo mi to tražili i to nije bez našeg odobrenja. To je država uvek radila. Priče za malu decu su da je to sponzorstvo i sponzorstvo Gasproma realizovano jer su mnogo sposobne uprave KK Partizan i FK Crvena zvezda – naglasio je Vučić.

Link to comment

Iskreno, licno, medju nama... naguzim ih i jedne i druge bas...  :fantom:

 

Workerse. Ce padne ban za guzenje  :)

 

Ce bude li raspisan neki konkurs za pomocni radnici u sredu ? Msm, da damo po drsku s juga ...

Link to comment

Мислим да одсуство публике може само да буде предност Партизану, јер неће бити ни притиска са трибина. А фудбал без публике је глупост. 

Link to comment

Koje mračiš sad...  :0.6:

 

Pa dezurni Mile sam ja. Precednik rekao da gubimo spor pred arbitraznim zvanicnim a konsekvence. Sta zna ja, mozda belegradjaninov hetrik u Nisu  :piggy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...