Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borac i Spartak u polufinalu. Voleo bih Spartak ne u polufinalu nego u eventualnom finalu. E to bi bila ludnica potpuna  :ss1: Da se oba grada presele na tribine stadiona gde se igra finale.

Edited by W.F.C.
Link to comment

 

 

Košarkaški klubovi Crvene zvezde i Partizana, kao i FK Crvena zvezda dobili su ogromna sredstva, nešto manje FK Partizan. Posao mi je da to govorim. Ne krijem da sam navijač Crvene zvezde, navijanje je moja privatna stvar, ali državna izdvajanja novca za klubove su javna stvar. Sponzorstvo kompanije NIS nije sponzorstvo Rusije, već smo mi to tražili i to nije bez našeg odobrenja. To je država uvek radila. Priče za malu decu su da je to sponzorstvo i sponzorstvo Gasproma realizovano jer su mnogo sposobne uprave KK Partizan i FK Crvena zvezda – naglasio je Vučić.

Esavam pricao da je Vucic p***r  :whistle:

Link to comment

I veliki pozdrav minimatik bojsima uzivo sa stadiona jugoslovenske narodne armije,znam da ima tv prenosa ali uzivo gledanje daje posebnu draz,a da skinuli su me sa aparata,Jedan je Real pozz :)

Link to comment

I kako dirljiva scena , Asceric nakon minut ipo na terenu u novom klubu daje gol i trci u zagrljaj Lalatovicu, a nakon toga ljubi grb novog kluba, a ja za to vreme pljujem tv na poslu  :isuse:

Ajde Javore otresi ih !

Link to comment

 

 

Za Radnički iz Niša nastupiće: Aleksandar C. Jovanović - PetrovićDarko Bulatović,Radoš BulatovićTomićBogdanovićĐuričkovićMarjanovićAleksandar M. JovanovićApostolović i Todorović.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...