Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

А дрес је мени лично никакав  :cry:

 

 

 

 

Trenutno najbolji brend na tržištu,specijalizovan za fudbal i futsal... dresovi su lagani,prijatni za igru, brzo se suše još tokom igre a uz to su izdržljivi i trajni... Dizajn je moderan, treba videti čitav komplet pa onda pričati o izgledu... Biće naši najlepši...uz sve to brend je taličan,Kalča Memoris u Futsalu je jesenji prvak, to svi znamo...

sa fb  https://www.facebook.com/FKRadnickiNis1923/posts/992408227508126

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel ne moz da nadjemo nekog nisliju da nam proda dresovi a da ne navija za blizance? (Pitanje je vise vapaj)

Da bude Nislija. Da se bavi prodajom dresova i pa jos da nije blizanac ... Idi uplati loto Nidzo   :happy:

Link to comment

Ајде ће видимо какви су дресови уживо и какав је цео комплет, да не доносимо коначни суд на основу једне слике. Мене само нервира што онда лепо не пређемо на комплет опрему Меморис. Овако ћемо имти дресове Нааи и Меморис, тренерице Легеа и Онзе, све нам боје лепо стоје...

 

Где могу да се виде ти комплети за футсал, да видимо на шта то личи кад је тако квалитетно?

Link to comment

Ајде ће видимо какви су дресови уживо и какав је цео комплет, да не доносимо коначни суд на основу једне слике. Мене само нервира што онда лепо не пређемо на комплет опрему Меморис. Овако ћемо имти дресове Нааи и Меморис, тренерице Легеа и Онзе, све нам боје лепо стоје...

 

Где могу да се виде ти комплети за футсал, да видимо на шта то личи кад је тако квалитетно?

Ma sviraju si u duduce.

Link to comment

У суштини, допада ми се идеја да нас домаћа фирма из нашег града снабдева опремом, кукамо сви овде како нам треба помоћ локалних фирми. Уједно је ово добра реклама и за њих и отвара им могућност да можда следеће сезоне обуку још неки тим из супер лиге. Једино би могли мало да пораде на дизајну, али све то иде корак по корак. Посебан плус ће бити ако сарадња буде на бар неку годину и да се напокон могу купити дресови по приступачним ценама. Ако ћемо искрено, ни Нааи нема неки невероватан квалитет а није било могућности ни за појединачну куповину дресова. Све у свему, мислим да квалитет израде и материјала није проблем, али је дизајн мало упитан, што је опет ствар укуса...

Link to comment

Svaki ciga svoga horsa hvali.

Veleprodajna cena je 11,5 evropskih novcanica, a mi koliko smo platili?

Ništa...to je u okviru sponzorskog ugovora, ukoliko ne grešim.  :)

Link to comment

Ајде ће видимо какви су дресови уживо и какав је цео комплет, да не доносимо коначни суд на основу једне слике. Мене само нервира што онда лепо не пређемо на комплет опрему Меморис. Овако ћемо имти дресове Нааи и Меморис, тренерице Легеа и Онзе, све нам боје лепо стоје...

 

Где могу да се виде ти комплети за футсал, да видимо на шта то личи кад је тако квалитетно?

Kad igraju sledeću utakmicu u hali..nosi ih KMF Kalča..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...