Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Braco ja vam bio u moj Nis 5-6 dana,danas sam se vratio u BG.

Sto mi je krivo zato sto nisam oitsao za Nis sl. nedelje pa da uhvatim neku RN tekmu...

 

A bio sa burazerom isto kod drugara,tamo spavao..Stadion.Cair mi je na 2 ulice...

Dobro dolazim ponovo u mart i april ,pa ima tad da se gleda Radnicki.

 

Nego sta bi sa pojacanjima..Sta bi sa Azarbejdzancem i da li ce moci da se rigistruje PP ???

Cekaj be onolki merosinski atar nemas gde da spijes majes se po varos?Sve karte si stavio na jedan pokusaj u "prestonicu"?
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogu da kazem samo jedno jer ako kazem dve stvari bilo bi to dolivanje ulja na vatru, pa ne bih.

 

Do sada sam navijao za Vojvodinu kada je igrala protiv blizanaca osim kada to nasem klubu nije odgovaralo, medjutim u poslednje vreme primecujem da i oni igraju jako prljavu igru. Ako sam i pomislio u startu da je Rosic zaista zbog nekih kucnih stvari morao da raskine ugovor sa nama i da iznenada sve to resi u jako kratkom periodu i predje u Vojvodinu sad mogu da kazem posle situacije Asceric da sam debelo pogresio.

Mislim da je ovo otimacina na delu i u vezi Rosica i sada Ascerica.

Jos nisu dorasli blizancima u mnogim stvarima ali ih sustizu u niskim udarcima...!!!

 

Bunili smo se kada smo potpisivali igrace na 6 meseci jer ne mozemo da ih prodamo. Sta nam vrede ugovori na po dve, tri godine kada nam igraci i tada odlaze bez obestecenja posle sramnih ponuda???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Marko, znači, Vojvodina je kriva što Radan obećao 100.000 evra za transfere a nije imao pare da skine blokadu računa? 
Vojvodina nam kriva što smo hteli da prodamo jedinog napadača, pa nismo, ali smo u svakom slučaju ostali bez njega? 
Sram ih bilo baš... 

Link to comment

@Rump

 

Naprotiv....gde si video da optužujem njih. Kao što rekoh, njihov potez je pametan, inače ne verujem da bi Roćko mogao da opepeli pored Ožegovića...

Link to comment

Није све баш тако просто по мени. Нити је с једне стране Војводина крива што смо у финансијској ситуацији у којој смо, а с друге стране ако стварно имају неког удела у овој тужби Ашћерића, па и није да није. Тужбу пред Арбитражном комисијом може да пусти ама баш било који наш играч, на основу неисплаћених зарада. Има нешто што се зове лојалност. Долазимо до много пута помињаног финансирања клуба у будућности, поготову сада када је ступио на снагу овај нови Закон о спорту, јер колико ја капирам ми највише из града можемо да добијемо десетак милиона динара, што је нешто мање од три пута него ли што сада добијамо. Мада капирам да ће и други градови ту имати проблем. Док се нешто крупно у начину финансирања не деси има стално да нам се дешавају овакве ствари, то је јасно. Ми не можемо да скрпимо једну целу сезону да одиграмо најбоље што можемо. Ако одиграмо добро јесен, пролеће забрљамо, и обратно... Сада све мирише да нећемо да блистамо баш у ова наредна седам кола до поделе табеле. Јуна истичу уговори већини првотимаца. Нешто треба да се уради и по том питању. Све ово је ужасно разочаравајуће и иритирајуће и неко одговоран би морао напокон да се позабави не само Радничким и стадионом неко целокупним спортом у Нишу, иначе је све по мени импровизација и пресипање из шупљег у празно и нема вајде... 

Link to comment

Marko, znači, Vojvodina je kriva što Radan obećao 100.000 evra za transfere a nije imao pare da skine blokadu računa? 

Vojvodina nam kriva što smo hteli da prodamo jedinog napadača, pa nismo, ali smo u svakom slučaju ostali bez njega? 

Sram ih bilo baš... 

Jeste a i zbog stadiona sto se urusava i sto teren nije u dobrom stanju... Podsetio si me na neke forumase i diskusije sa prethodnog foruma gde jedan kaze jedno a ovaj ga poklapa sa drugo. Sutra ovaj kaze drugo a drugi ga poklapa sa prvo....

Mislim da sam reko sto sam hteo a to ne znaci to sto si zakljucio. Nema ni naznake.  Moj stav znas o svemu ako pratis forum i citas moje postove. Nisam u ljubavi ni sa Radanom niti sa bilo kim ranije a jedini moj interes u vezi sa Radnickim je interes kluba a pored njega i nas gradjana kao gledaoce.

Ako sam ozlojedjen i u depresiji zbog svega u klubu ne znaci da treba da budem slep za stvari oko kluba. Ili po tebi treba???

Ako smo si sami zalozili vatru da ne komentarisemo one koji dolivaju ulje???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Marko, znači, Vojvodina je kriva što Radan obećao 100.000 evra za transfere a nije imao pare da skine blokadu računa? 

Vojvodina nam kriva što smo hteli da prodamo jedinog napadača, pa nismo, ali smo u svakom slučaju ostali bez njega? 

Sram ih bilo baš... 

 

To sto imamo nesposobno rukovodstvo ne abolira slaninare. I obratno.

Link to comment

Al se stvorila grozna atmosfera pred prolece... Steta sto stvarno nemamo srece da bar jednu celu sezonu odigramo u istom ritmu, nadao sam se da ce to konacno da se desi sad. Sta da kazem sem svi na Cair u nedelju da probamo da otresemo ove pa onda u Lucane po bodove... Mozda proradi inat, cini se poslednje oruzje u ovoj situaciji  :isuse:

Link to comment

Šta su oni doveli, šta je otišlo..?

Баш ми сад паде на памет да погледа. Колико видим сви битни играчи су им остали, Доцић, Дражић, Елиомар, Гафуров... Сећам се неке приче да им је дошао неки везни Рус из ЦСКА из Москве, видим силне Нигеријце, од тога један шпиц... Бразилац исто у вези. Видећемо каквог су квалитета ти странци а и на терену шта ће се збивати...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...