Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li ce biti prenosa na Radio Televiziji Vojvodine ili na Areni ?

Jok.

 

Edited by Матрикс
Link to comment

16.00: RADNIČKI - VOJVODINA, 1 (2,50); X (2,85); 2 (3,05)

Vojvodina je u rezultatskoj krizi, nije pobedila od 16. decembra pa Radnički, razumljivo, ovaj duel dočekuje kao blagi favorit. Eventualni poraz Vojvodine uz trijumf Javora doveo bi Lalatovićev tim u veoma nezavidnu poziciju uoči poslednjeg kola, s obzirom da bi u tom slučaju plasman u plej-of bio i te kako doveden u pitanje. Voša s bodom najverovatnije završava posao, ali i Nišlije imaju svoju računicu - i dalje imaju šansu čak i za drugo mesto...

http://www.mozzartsport.com/vesti/superliga-pretposlednje-kolo-sta-kome-treba/132117

Link to comment

12938288_506493646226248_204094463135611

 

Rastavac imao poruku za istok i zapad. Manite se lalata i bodrite naše 

 

Malo verbalno, sve u duhu igre ... Jebaga, na lerku li da prodje  :wicked:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ma treba verbalno, zaslužio... ja se plašim da neko ne krene da baca na teren nešto, jer bismo opet najebali. Zvezda dolazi na Čair, finansijski momenat je to da se popuni kasa kluba još malo, ne bi valjalo da nas kazne 

Link to comment

Zvezda dolazi na Huavei Arenu ako budemo cetvrti a lako moze da se desi da budemo treci ili peti pa da nam ne dodju ni crni ni crveni brat. Najbolje bi bilo da sad i mi i Cuka dobijemo pa da vidimo sta ce Cuka sledece kolo da uradi da se iskalkulise to cetvrto mesto :D

Link to comment

Zvezda dolazi na Huavei Arenu ako budemo cetvrti a lako moze da se desi da budemo treci ili peti pa da nam ne dodju ni crni ni crveni brat. Najbolje bi bilo da sad i mi i Cuka dobijemo pa da vidimo sta ce Cuka sledece kolo da uradi da se iskalkulise to cetvrto mesto :D

 

Danas se lome koplja na Cairu. Vidis da kladionicari daju skoro iste kvote za sva tri ishoda. A videli smo koliko znaju da procene .......

Link to comment

Daklem, ja stvarno ne znam sta je sa ovim nasim momcima. Ovo pocinje da bude ozbiljan problem. Tekma nama skoro nebitna, Vosa u grcevitoj borbi za playoff. Umesto njih, mi usli u mec nervozno. Ne zelim da komentarisem sudjenje, malo mi je teorija svetske urote protiv Srbije pa jos da teram teorije zavere fudbalske zajednice protiv nislija i ulazim u zonu mitomanije.

 

Pali smo na ispitu. I da smo bili egal celu tekmu, bez crvenog i bez penala, izgubili bi smo. Ne zna se ko je losiji. Mrka i Apostol se trudili malo, ovo ostalo - dno. Ne bih se iznenadio da je Aca namerno isforsirao crveni, mozda si ima neka posla narednih par nedelja. Ocajno izdanje. Lalat, stari govnjar, taman toliko koliko mu se moze. Nema zala ovde nizacim. Bar ne danas.

 

Letele su flase, upaljaci, leblebije, dobicemo po usima. Zasluzeno.

 

Impresija dana - brat Ascera. Ja sam mu aplaudirao. Kad bi sutra ujutru kada se pogleda u ogledalu ugledao svoj karakter, uplasio bi se i pobegao od samog sebe ... Sto od sramote, sto od spoznaje.

 

Play off - laganica posmatranje, primarni cilj ispunjen, ako ucarimo neki bod, masala.

Over & out 4 2day

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

"Definitivno je na tok utakmice uticao jedanaesterac i crveni karton. Mogli smo s vremena na vreme da pripretimo Vojvodini, ali nismo uspeli da damo gol. Pružili smo maksimum i ništa drugo nismo mogli da uradimo.Okrećemo se novim utakmicama, jer nas u plej-ofu očekuje sasvim novo takmičenje. Svaki bod će biti važan, svaka utakmica će zahtevati određeni kvalitet", komentarisao je trener Reala sa Nišave Milan Rastavac.

http://www.mozzartsport.com/timovi/radnicki-nis/332

Link to comment

Utakmicu sam jedva preziveo. Dan mi je sjeban totalno. Nikako ne mogu da budem ladovina kao Rumpel a pratim fudbal vec dve decenije.

Nisam od onih sto na uvredu vracaju uvredom pa mi licno smeta sto nismo navijali nego smo vredjali Lalata i time mu jos vise dali na znacaju. "Ako je neko selac mi uvek da pokazemo da smo veci". Sad ce da ispadne da je Lalatovic smanjio pritisak sa igraca i prebacio ga na sebe a mi kao ovce umesto da eskiviramo selca mi ga uzdignemo na pijadastal. To je prvi utisak pre pocetka utakmice a i za vreme trajanja iste.

Drugo, ne mogu a da ne zapazim da pored mog oca evo i Rumpel donosi zakljucak da ne bi dobili utakmicu ni da smo bili sa jedanaest igraca. Ja iskreno nisam toliki ekspert a verujem ni Rumpel ni moj otac da na osnovu prvih petnaest minuta donesemo takav zakljucak. Igrali smo mi i sedamdeset minuta bez sanse pa smandrljamo gol. Dobra igra neke ekipe ne znaci da ce ona na kraju i pobediti.

Moracu da vidim odredjene situacije kako bih mogao nesto vise da kazem o nekoj tendenciji pri sudjenju. Ono sto mogu za sigurno da kazem a to je da mi nikako nismo bili domacinska ekipa. Do sada se to nije desilo na Cairu. Bilo je nekih elemenata koje je sudija mogao drasticnije da kazni kod protivnika a nije. Sve u svemu crveni karton kapitenu u dvadesetom minutu utakmice posle sviranog penala je previse. Ono sto mene kopka je to sto mi se cini da je sudija jedva docekao.

Moracu da vidim snimak kako bih bilo sta dalje rekao ali ako su nas ponovo pokrali ja vise na utakmice ne idem. Danas je moglo srcka da me strefi i ovaj osecaj posle utakmice je da se ne ponovi. Ozbiljan sam ja covek da me zajebavaju na ovaj nacin. Nisam od onih koji trpi nepravdu a obzirom da je ima na angro oko mene ne treba mi da se i ja dodatno samoubijem. Tole ce da dozivi stotu a ja treba u trideset petu da odapnem. Sijo mi ga djura...  Svaki put kada je nasto nagovestavalo povratak publike bili smo ili pokradeni ili dezorjentisani u prostoru. Vise je prevrsilo ... Imam razloga da budem zadovoljan zbog bodova i tabele ali da li je sam opstanak jedino cemu cu moci objektivno da se nadam??? Ovde cuda nisu moguca jer se kontrolisu pa ako je moj osecaj u pravu baj, baj...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...